Queen tribute dömping !

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: kedd márc. 27, 2007 7:19 pm

Sziasztok !

Most kaptam az infót , hogy április 3-án kedden fellép a Bohém Rapszódia (nem tévedés ez a nevük) zenekar. Õk a híres hírhedt záhonyi emlkzenekar.
A helyszín a Mûszaki Fõiskola (egy szépségverseny keretein belül). a belépés ingyenes.
Bandus
 

idioty [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: idioty Dátum: szer. márc. 28, 2007 3:17 pm

Annyi hozzáfûzni valóm lenne, hogy megadnám a pontos helyszínt: 1034 Budapest, Doberdó út 6. A Budapesti Mûszaki Fõiskola fõépülete mögötti utcában lesz. Margit híd felõl 6, 60, 86-os busszal, 17-es villamossal nagyszombat utcánál leszállva lehet megközelíteni a legkönyebben. Árpádhíd felõl a 6, 86-os busszal pedig a Tímár utcai megálló van a legközelebb. A Szentendrei Hév Szépvölgyi úti megállójától kb 10 percre van gyalog a Fõsuli.
idioty
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. márc. 30, 2007 5:43 pm

Hm, nem írtam én ebbe a topicba? Ki lettem moderálva...? Na mind1. Azt lehet tudni h mikor kezd a banda?
Lacóka
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: hétf. ápr. 02, 2007 1:15 pm

Sziasztok !

Most beszéltem a zenekar billenytûsével a program így alakul:
A szépségverseny 1/2 7-kor kezdõdik. A verseny alatt a zenekar játszik egy 10-15 perces Queen blokkot: A nagy koncert kilenc- fél tízkor keddõdik majd.
Bandus
 

wendigo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: wendigo Dátum: szomb. ápr. 07, 2007 1:23 am

Sziasztok,

Nekünk meg lett egy ilyenünk, hogy
http://www.queentribute.hu

Van rajta mindenféle szépség, dalok, videó (!), és még koncertdátum is, ami április 20-áról és Keszthelyrõl szól.
wendigo
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron