SAVE OUR FANCLUB

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. feb. 18, 2007 11:01 pm

Én felvetek most egy ötletet, amiben szívesen segítek, bár tudom, hogy sokan ellene lesztek, de ha továbbra sem rendez?dik a fórum bombázása a spam-ekkel, akkor költözni kéne egy új fórumra (akár még ideiglenesen is). Azt is tudom, hogy sokaknak sokat jelent itt ez a fórum és a régi hozzászólások, de attól azoknak még nem kell elveszniük. Szóval amennyiben a jelent?s többség beleegyezik, akkor szívesen csinálok egy új fórumot, új címen, ami talán újra egy rendezett, Queen-hez méltó fórumozást tesz majd lehet?vé, mindenféle szemét nélkül. Én ezt vállalom, és szívesen teszem.
Coulthard
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: hétf. feb. 19, 2007 2:25 pm

Nekem megfelelne Coulthard ötlete, ha így meg lehetne tisztítani a fórumot...
merriadoc
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. feb. 19, 2007 6:54 pm

A fórumos ötletet magam is támogatom, de nagggyon szeretném a régi hozzászólásokat megtartani (ami sztem nem lehetetlen)

A klub egyéb tevékenységéhez: naná h tartani kell a dolgot! H miben tudnék segíteni...? Ha kellek, megtaláltok!
Lacóka
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: hétf. feb. 19, 2007 6:57 pm

Ez tök jó meg minden de én iszonyú messze lakok Pestt?l, úgyh a klubnapok nekem ugrottak. :((( viszont az új fórum ötletét támogatom.
killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. feb. 19, 2007 7:42 pm

Én már beírtam egy topicba, hogy szerintem mit kellene csinálni.
1: elismerem, hogy nem mind létfontosságú, de igenis vannak benne olyan dolgok, amik nagyon hasznosak lennének, és tovább emelnék a fórum színvonalát
2: nincs túl sok jogom beleszólni, mert új vagyok, de szívesen segítek, ha tudok
3: debreceni vagyok, és nehezen megoldható ez a bulira-járás, és tudom, hogy sok munkát igényelne, de kellene lennie ún "kirendeltségeknek"
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: hétf. feb. 19, 2007 8:34 pm

jajaja - kirendeltség nem is rossz ötlet
killerqueen
 

tibi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tibi Dátum: hétf. feb. 19, 2007 11:48 pm

Valóban itt az ideje a cselekvésnek, mivel idén ünnepli 25 éves fennállását a HQFC! Ezt a legméltóbban egy országos klub turnéval lehetne megünnepelni, amit már évek óta szeretne Bandus is, de eddig csak egy-két alkalommal sikerült összehozni. Nem kell hozzá sok minden, csak egy megfelel? hely, ahol összejöhetünk, és egy maroknyi lelkes ember, akik segítenek a szervezésben Bandusnak.
tibi
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: kedd feb. 20, 2007 3:21 pm

Coulthard - ha már ilyen jól értesz a gépekhez (la. a szoftver részéhez, nem tudom, h. a többivel hogy állsz, de nem is lényeg...), mi lenne, ha beszélnél az illetékesekkel, h. ezentúl te csinálnád a hqfcpage-t. megkapnád hozzá az engedélyt, meg a jelszavakat, kitörölnéd, banolnád ezeket a köcsögöket, stb. és akkor újra élhet? lenne ez a fórum.
a weboldal fejlesztésébe pedig mi is besegítenénk (fotók, videók, cikkek, hírek, stb.)
s?t, még magadon kívül is kinevezhetnél moderátorokat, és ?k is rendet tudnának tartani, ha esetleg hosszabb ideig távol lennél...
és rend lenne. meglennenek a régi és az új hosszászólások is 1 helyen...
miccólsz?
snyper
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: kedd feb. 20, 2007 3:36 pm

Támogatom Snypert, és szerintem is nagyon is szükség lenne TÖBB moderátorra, akik tényleg beleszólhatnak a fórum dolgaiba, törölhetnek hozzászólásokat, meg satöbbi. És a fejlesztésbe (csak ötletszinten) de én is hajlandó vagyok segíteni. Ami azt illeti, terveztem egy kezd?oldalt (csak kinézetre). Örülnék, ha Choultard elvállalná a moderátorkodást.
Breakthru
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd feb. 20, 2007 4:13 pm

hehe... látom itt a tavasz, nyílnak a forradalmárok:D
ami persze jó, nem akarom kifigurázni a dolgot!

kezdetként írjatok 12 pontot a reverbnek..
chip
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron