kedvenc klipp

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: kedd feb. 13, 2007 12:18 pm

No, ezt enterrel továbbítottam. Freddie '86-os riói interjújának egy részlete. tehát: semmi sem lenne egymagában állítja, és hogy tudna hihetetlen dolgokat mesélni pl. Brianr?l, aki ezt alátámasztva - a riporte szeme láttára - rohan a csajokhoz az úszómedencébe, hogy közéjük vesse magát. :-))))
zuzusz
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: kedd feb. 13, 2007 12:19 pm

Bocsánat, az interjú-részlet 85-ös. Én béna, '86-ban és Európában volt az utolsó turnéjuk, a Magic.
zuzusz
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. feb. 15, 2007 7:09 pm

fujj, ezt az önpusztító undoríó bandát! nem is tudom, mit láttok bennük:P
amúgy a freestone könyvben volt, hogy egyik partin se voltak kokainos törpék. Nem mintha ez az egyetlen tény valamit is levonna az önpusztítás tényéb?l...:D
moondream
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. feb. 15, 2007 7:33 pm

Kedves moondream! Ha az ember szeret valakit, akkor szereti. Úgy egyben, ahogy van; kokótól, pezsg?t?l, züllést?l függetlenül, illetve, azzal együtt. Sem egy embert, sem egy Queent nem lehet szétvágni, és azt mondani rá: ezt a részét szeretem, ezt meg nem. Az itt megszólalók többsége úgy hiszem azt mondja: igen, úgy ahogy voltak, szeretem ?ket .. oszt jónapot!
zuzusz
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: csüt. feb. 15, 2007 8:35 pm

Zuzusz! Nem írom be mégegyszer, amit te! Viszont meg tudom érteni Moondream-et. Kezdetben én is viszolygást éreztem a...nos hogyismondjamcsak...nem hétköznapi dolgaiktól. De aztán úgy gondoltam, teszek rá. Ha nem így lenne, nem is ?k lennének! :-D
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: csüt. feb. 15, 2007 10:11 pm

Szerintem ha mi lettünk volna a helyükben, mi sem lettünk volna szentek, ha már megtehettük volna. (Nem kifejezetten drogozásra gondoltam, meg amúgy sem vagyok olyan) De gondolom értitek mire gondolok. Az tuti, h én is nyomattam volna a partikat ezerrel és persze amilyenek az újságírók, így is, úgy is kombinálnának. Na jó, megsz?ntem.
killerqueen
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: pén. feb. 16, 2007 9:00 am

Szerintem nem véletlen, hogy sok híres el?adó veszi igénybe ilyen vagy olyan pörget?szer segítségét, legyen az drog, alkohol vagy akármi. Az ilyen hajtós életmódot, amit ?k éltek, csak így lehet sokáig bírni. Persze azért tudni kell, hol a határ...
merriadoc
 

Connor MacLeod [[ hegylander kukacka gmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: pén. feb. 16, 2007 11:00 am

Hali. Én rákerestem a Miracle-beli "Little Freddie"-re az interneten.
Íme a link:http://imdb.com/name/nm0564680/
Connor MacLeod
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. feb. 16, 2007 12:01 pm

Úgy látszik egyedül vagyok, de beírom: meggy?z?désem h Moondream viccelt... :D
Lacóka
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 16, 2007 12:14 pm

Megnéztem a képet. Háát, nekem annyira nem jön be. Gyerekként ari volt, de nem olyan lett, mint számítottam. Erre a filmre azonban kíváncsi lennék, amiben játszott. Bár nem rajongok a horrorokért, de azért megnézném. Érdekes a sztorija.
killerqueen
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron