aki szereti John Decont az írjon ide!

Edem [[ budai.adam kukacka gmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: kedd szept. 13, 2005 6:05 pm

Ugye jól olvastam a topic címét:AKI SZERETI JOHN DEACONT ÍRJON IDE! Azt az egy bet?t nézzük el moondream kollégának ,nem az a lényeg.A lényeg,hogy ne fikázzuk a mi ISTENÜNKET!!!!(egyik)F?leg ne névtelenül! -Nem érzem magam elvakultnak!Ugye ti is így látjátok!
Edem
 

Edem [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: kedd szept. 13, 2005 6:15 pm

Egyébként drága névtelen barátunk!John tényleg nem egy Freddie Mercury! De hát mindannyian mások vagyunk! Ha megfigyeled minden zenekarban ,minden baráti társaságban(talán te is benne vagy egyben..)van egy csendesebb fazon!Ami NEM JELENTI AZT ,HOGY ? KEVESEBB LENNE TÁRSAINÁL!Óriásokról beszélünk akár Brian Mayr?l akár Deakyr?l van szó!Ja ,és nem kell félni!
Nyugodtan leírhatod a neved!Senki nem fog bántani!
Edem
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. szept. 14, 2005 9:15 am

Csak fülelni kell, és ott lesznek. Vannak ugyan nagyon virtuóz dolgok is (f?leg a '70-es években), de aztán inkább az "egyszer?, de nagyszer?" jelszót követi.
typincs
 

wm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: wm Dátum: szer. szept. 14, 2005 10:49 am

Csak mert azt nem fikázta.
wm
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. szept. 14, 2005 1:09 pm

azt szereti :-)
chip
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: pén. szept. 16, 2005 11:47 am

Olyan bájosak vagytok, imádlak titeket!!!! Igazából azért(is) indítottam ezt a témát, mert mint csellista tudom, hogy milyen, amikor játszik ezer ember, és bel?led meg "nem hallatszik semmi"... Ezt a zenészek amúgy úgy szokták mondani, hogy mindig a legalsó szólam az alap, és arra épül a többi. És úgy vettem észre, hogy nem méltatjuk eléggé Johnt, mert hát a Queenben meg ? játszotta a legalsó szólamot. A névtelen írogatónak meg azt szeretném mondani, hogy én nem vagyok egy elvakult rajongó (csak szép konszolidáltan:DDD), de ha John nem lett volna a Queenben, akkor lehet, hogy most mi nem lennénk itt. Akárhogy is jáccott, ? (is) kellett ahhoz, hogy a Queen az legyen, ami, és az ? szerepe is legalább annyira fontos, mint Freddie-é, Brian-é, vagy Rogeré.
moondream
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. szept. 16, 2005 12:30 pm

ja
..

meg ha nem is derül ki mindenkinek, John KURVAJÓ arc! ma a Liar-t néztem meg Rare Live-ról suliba indulás el?tt és vmi kegyetlen módon kirázott a hideg, mikor ott nyomta a "szólót"
feltöltött egész napra!
aztán részemr?l ennyi
chip
 

wm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: wm Dátum: pén. szept. 16, 2005 8:09 pm

Egyetek füvet, h?t?víz stb... vajon nektek mér nem szól be?
wm
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 17, 2005 11:28 am

Nem gy?zöm hngsúlyozni, h botfül? és menthetetlen zenei analfabéta vagyok, de: JOHN JÁTÉKA NEM ILLIK A QUEENBE?! Na ne má'!
Lacóka
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: vas. szept. 18, 2005 11:54 am

Biztos nem "régi"!

Zene = harmónia. (Kivéve talán a dodekafóniát, de szerencsére Schönberg nem volt a Queen tagja :)) Jó lenne az, ha a Queen számok az egyes tagok szólóinak sorozataiból állnának?

Moondream, imádom a csellót, de ne mondd már azt, hogy "semmi" sem hallatszik. Aki érti, hallja.
typincs
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 1 vendég

cron