A megasztáros srác jimmy után Freddie-vel próbálkozik

Andi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andi Dátum: hétf. nov. 08, 2004 1:25 pm

Tegnap röhögni akartam, így hát úgy döntöttem, +nézem a napló megasztárról szóló riportját....hát...utolag tudom, hogy nem kellett volna. A lényeg a következ?: Valami miskolci srác, bizonyos Kubis Tibor a válogatáson "hazánk nagy m?vészét?l" Zámbó Jimmyt?l adott el? egy szösszenetet... olyan szörny?n, hogy az már jó. Róla szólt a m?sor. Még szerencse, hogy id?ben vége lett, mert a hangulatom kezdett "hajtép?s" lenni.
A lényeg már a riport után hangzott el. Sváby bejelentette, hogy a hatalmas "érdekl?désre" tekintettel azt is bemutatják majd, amikot a mi kis Tiborunk Freddie Mercury b?rébe bújik.........
EMBEREK!!! Itt mindenki meghülyült?!?!
Andi
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. nov. 08, 2004 2:16 pm

igen :D

kiváncsi vok mit ad el?..
én csak röhögök ezeken, nem Freddie-t min?sítik :DD
chip
 

Kubis Tibor [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kubis Tibor Dátum: hétf. nov. 08, 2004 2:50 pm

Nem értem miért vicces. Freddie-nél profibb vagyok
Kubis Tibor
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. nov. 08, 2004 3:15 pm

max hajban, nemgyengén bohém-klip beütés? :DDDDd
chip
 

SEA [[ whitequeen73 kukacka yahoo.co.uk ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. nov. 08, 2004 3:52 pm

Afene, én csak az els? öt percet láttam :(((
SEA
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: hétf. nov. 08, 2004 4:11 pm

Bocs a komolykodó hozzászólásért, de kérdeznék valamit, ami lehet hogy off-topic, de fúrja az oldalamat, és tudom, hogy itt okos emberek vannak. Plusz más is felvetette.

Miért van az, hogy Magyarországon minél hülyébb valaki, annál nagyobb a kultusza? Miért lesz automatikusan sztár, aki nem tud, alkalmatlan, bunkó stb.?
Uhrin Benedeknél még azt gondoltam, két hét múlva vége. "Polgár Jen?nél" már a falat kapartam, etc. Az nyilvánvaló, hogy vannak hülyék, de miért kell ?ket felkarolni, s?t bátorítani?

Pardon, nem akarok dohogni, csak tele van ezekkel a padlás.
typincs
 

SEA [[ whitequeen73 kukacka yahoo.co.uk ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. nov. 08, 2004 4:43 pm

Ki az a Polgár Jen?? :)
SEA
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: hétf. nov. 08, 2004 4:54 pm

és a Jimmy-vel tovább is jutott?

hihetetlen, hogy én miért nem nézek olyan kultúrm?sorokat, mint a megafrász...
17
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. nov. 08, 2004 6:46 pm

vannak benne jók, mármint a megasztárban... csak maga a név, a körítés, pár zs?ritag, tilla úgy ahogy van, az, hogy popsztárt kell keresniük mert csak arra lesznek vev?k (nem tudom ki találta ki ezt a baromságot.. egyre többeket érdekel a normális zene)
meg a Presser-Bakáts vonal a jó zenészeknek örül, de nem mehetnek tovább, mert aránylag jóhangú sztárocska kell a tévékett? közönségének

mongyuk nem értem minek zs?riznek ilyen m?sorban, lenne befolyásuk mittomén rockzenekar-tehetségkutató m?sor vagy bármi, de ez má nagyon posvány, és biztos h lesz harmadik része is

úgy amblokk a selejtez?ket azért birom
a jók nagyon jók, a gagyik meg... röhögni is kell néha :)) tibike rulez!
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. nov. 08, 2004 6:48 pm

17: nem jutott tovább, csak a tv2 sztárberkeiben
csak ott több dalt is nyomnak, de keveset vágnak be m?sorba, gondolom Queent is akkor próbált és közkívánatra leadják majd vagy mi
chip
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron