technikai kérdések, észrevételek, ötletek

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: tiberio72 Dátum: csüt. dec. 04, 2008 12:58 pm

MoonsunMotan írta:Nagyon örülök, hogy ismét megy az oldal!!!!
Sok sikert:)


Köszi.
Itt meg is jegyezném, hogy folyamatosan pakoljuk át az anyagokat a régi honlapról, valamint a kimaradt másfél évre is beteszünk egy-két fontosabb hírt, dokumentumot, ahogyan azt már látni is lehet.
A régi fórumot is szeretnénk (csak olvasásra) elérhetővé tenni, továbbá a Queen menübe is tervezünk egy multimedia szekciót.
Remélhetőleg hamarosan az online jelentkezés is működni fog. Ugye bocoka?:)
Avatar
tiberio72
HQFC tag
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 3:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: sandrativadar Dátum: csüt. dec. 11, 2008 4:46 am

Sziasztok! Már emaillel is fordultam hozzátok, mivel a ti személyes kérésetekre 10 hónapja reklámozom a saját honlapomon a programjaitokat és most már a működő weboldalatokat is, hogy szeretném, ha az én Queen Fan honlapom is helyet kaphatna a "Bannercsere", illetve a "Rajongói oldalak" menüben. Kértem is tőletek, hogy küldjétek el a bannereteket, mivel csak a linket tudtam kitenni banner híján. A mai napig még nem kaptam választ!
Kép
Sandra / Queen Fan admin
http://queenfan.gportal.hu
Kép
Avatar
sandrativadar
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2008 4:24 am

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: tiberio72 Dátum: csüt. dec. 11, 2008 9:26 am

sandrativadar írta:Sziasztok! Már emaillel is fordultam hozzátok, mivel a ti személyes kérésetekre 10 hónapja reklámozom a saját honlapomon a programjaitokat és most már a működő weboldalatokat is, hogy szeretném, ha az én Queen Fan honlapom is helyet kaphatna a "Bannercsere", illetve a "Rajongói oldalak" menüben. Kértem is tőletek, hogy küldjétek el a bannereteket, mivel csak a linket tudtam kitenni banner híján. A mai napig még nem kaptam választ!
Kép


Szia.

Kérésednek eleget téve, szinte azonnal feltettünk a rajongói oldalak közé. ;)

Bannert azért nem küldtünk, mert még nincs ilyenünk. :(

A HQFC internetes jelenléte, bár rendkívül fontos, de nem az egyetlen tevékenysége az egyesületnek. Ezért az a néhány ember, aki igyekszik a klub ügyeit intézni, nem mindig tud mindenre odafigyelni, és az esetleges elvárásoknak megfelelően gyorsan, és minden igényt kielégítően reagálni a felmerülő kérésekre, kérdésekre. Ezért fordulhat elő az is, hogy nem válaszolunk egy levélre. Sajnáljuk, hogy ha az elmaradt levelünkkel megbántottunk volna. Nem állt szándékunkban. Amint lesz bannerünk, el fogjuk küldeni neked. :)
Avatar
tiberio72
HQFC tag
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 3:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: vas. dec. 14, 2008 12:57 am

Tibim!
a múltkor elküldtem neked a fordítandó anyag mindkét részét, de a másodikra visszajött a mélerdémon, és ez már nem először fordul elő! :( nincs véletlenül tele a postaládád? vagy nincs egy másik címed, ahova szintén el tudnám küldeni? mert így kárbavész a munka..:(
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: tiberio72 Dátum: vas. dec. 14, 2008 10:34 am

moondream írta:Tibim!
a múltkor elküldtem neked a fordítandó anyag mindkét részét, de a másodikra visszajött a mélerdémon, és ez már nem először fordul elő! :( nincs véletlenül tele a postaládád? vagy nincs egy másik címed, ahova szintén el tudnám küldeni? mert így kárbavész a munka..:(


A legegyszerűbb ha a hqfc@hotmail.com -ra küldöd. ;)
Avatar
tiberio72
HQFC tag
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 3:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: hétf. dec. 15, 2008 8:07 pm

lehet egy apró kérdésem?
http://kepfeltoltes.hu/081215/WTF__Medium__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
sztem még az elején meg kéne fékezni, ha ez az, amire gondolok
Update: mivel úgyis tárgytalan, meg sok helyet foglal, meg úccse látszik a kép jobb fele, ezért inkább beágyazás helyett belinkeltem :)
jah, és ezúton szeretnék bocsánatot kérni a kp1965 nick tulajától, ha esetleg megsértettem azzal, h. összetévesztettem egy bottal.písz :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára snyper szer. dec. 17, 2008 7:51 pm-kor.
Avatar
snyper
Moderátor
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: csüt. okt. 09, 2008 5:51 pm

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: hétf. dec. 15, 2008 8:46 pm

Ügyes!
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: hétf. dec. 15, 2008 9:42 pm

Az a Google bot-os izé már régóta ott van. Nemtom, hogy ártalmas-e. Aki nálam hozzáértőbb az mondja már meg lécci, hogy mi az és, hogy bannoljam-e :lol: :lol: :lol: :D Egyébként az nem csak azért van ott, hogy a gugliban keresgélők is ráleljenek a fórumunkra?

A kp1965 nevű felhasználónak nem hinném, hogy köze van ehhez :D Esetleg a félreértések elkerülése végett írjon már ide két sor, hogy tudjuk nem kell-e bannolnom :lol: :lol: :lol: Sorry :mrgreen:
Ja és lehetőleg ne olyanokat írjon, amiben olcsó márkás órákat reklámoz, avagy potencianövelőket :lol:
"Roger Taylor playing 'We Are The Champions' with Queen - I will never forget watching that. I remember all this sweat flying off his hair - he was so visual, the ultimate in cool and collected. He was rock'n'roll." - Taylor Hawkins
Avatar
Robin Hood
Moderátor
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 4:21 pm

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd dec. 16, 2008 7:15 pm

Snyper, jól megcsináltad ezt a képet :D:D:D:D az a kp-illető még egyáltalán nem is írt semmit. de ide elvileg nem tudnak robotok regisztrálni, nem??????
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: technikai kérdések, észrevételek, ötletek

HozzászólásSzerző: bocoka Dátum: szer. dec. 17, 2008 5:19 pm

Robin Hood írta:Az a Google bot-os izé már régóta ott van. Nemtom, hogy ártalmas-e. Aki nálam hozzáértőbb az mondja már meg lécci, hogy mi az és, hogy bannoljam-e :lol: :lol: :lol: :D Egyébként az nem csak azért van ott, hogy a gugliban keresgélők is ráleljenek a fórumunkra?


Hello. Igen azért van itt a Google BOT, hogy rendzseresen végigszkennelje a Fórumot. Persze attól még lehet hogy Queen rajongó, és magyar :D
És akkor sem kell megréműlni, ha más ilyen BOTok tevékenykednek itt a témák között (van vagy 5, a top keresőmotrok képviselői).

Robin Hood írta:A kp1965 nevű felhasználónak nem hinném, hogy köze van ehhez :D Esetleg a félreértések elkerülése végett írjon már ide két sor, hogy tudjuk nem kell-e bannolnom :lol: :lol: :lol: Sorry :mrgreen:
Ja és lehetőleg ne olyanokat írjon, amiben olcsó márkás órákat reklámoz, avagy potencianövelőket :lol:


Utánanéztem: KP mint Kopcsay Péter. Tehát nagy valószínűséggel ártalmatlan felhasználó. Legfeljebb egy mailt lehet küldeni neki, hogy várunk hozzászólást. Ezt már a moderátorra bízom :D
bocoka
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 1:37 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron