Vélemények a Nagy Megmondásról

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. okt. 31, 2005 6:38 pm

Nembaj, itt megmarad... :DDD Egyébként h sikerült ezt odakeverni?

A másik: melyik két dalról van szó? (nem mintha nem lenne mind1, de ha Dust pl...)

S?t: a multimédia részben lev? Tavaszi szelet, közönség énekeltetést, stbt nem lehetne mp3-ba rakni, h leszedhet?-lejátszható legyen a bénábbaknak is? (nem csak kötöszköd?s, telhetetlen is vagyok)
Lacóka
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: hétf. okt. 31, 2005 9:18 pm

A Teo új mixe nemrég jelent meg Japánban, talán a Jewels2-n.... Brian dicsekedett vele kb. ugyanakkor mikor a God Save új mixe elkészült a nyáron. A túl sok új mixr?l szóló info keveredett össze. Mivel a HQFC hírek általában sok kis info morzsából vannak összerakva, így keveredhetett bele a hülyeség a végtermékbe.

Ha megnézed a témáról szóló hírt, ott vannak a linkek ahol kiderül DVD tartalma.
Dr M
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd nov. 01, 2005 2:01 am

Remélem senki sem fog azzal vádolni, hogy lenyúltam egy ötletet, mert nem err?l lesz szó, de ha bárkit is zavar, nem lesz ilyen.

Mir?l is lenne szó?

Arra gondoltam, hogy létrehozok egy online szavazási oldalt, ahol kb. heti frissüléssel a Queen-el, a tagokkal, számokkal, stb...-vel kapcsolatos kérdésekre lehetne szavazni.

Jelenleg próbaüzem van, ma reggel 6-tól lehet szavazni péntek 0:00-ig, a megadott címen.

A szavazáshoz regisztráció szükséges az oldalon!

Mivel, ahogy írtam is ez csak próba, ezért bármiféle javaslatot szivesen veszek az ötlettel kapcsolatban.

Nos, akkor hajrá, remélem minden rendben lesz! :-)

http://www1.sztaki.hu/servlets/voting/queen?t=54
Coulthard
 

Aréna [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Aréna Dátum: kedd nov. 01, 2005 9:00 am

hmmm... "Ön szavazhatna, de a szavazatgy?jtés még nem indult el. "
Aréna
 

Zs. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Zs. Dátum: kedd nov. 01, 2005 11:37 am

Nekem is.....
Zs.
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd nov. 01, 2005 12:31 pm

Hm, hát elnézést mindekit?l, én hibáztam, ma 13 órától lehet szavazni! (Legalábbis nagyon remélem most már...).
Coulthard
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd nov. 01, 2005 3:56 pm

És ez mind a kérdés, amire eddig szavazni lehetett? :D
sea
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd nov. 01, 2005 5:22 pm

Nem igazán értem a problémádat. Lentebb leírtam, hogy próbaüzem van, ezért ez a kérdés. Lesz más is, ha bevállik.
Coulthard
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd nov. 01, 2005 9:45 pm

regisztráltam bejelentkeztem és szavaztam is
én spec várom h mi lesz bel?le!
chip
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd nov. 01, 2005 11:42 pm

Chip, hogy ne érjen nagy meglepetés:
Minden héten lesz egy szavazható kérdés a terveim szerint. Nem mindig ilyen "igen", "nem" jelleg? lesz, mert természetesen lesz változatosabb is. Az elején biztos becsúszik majd egy két sablonkérdéses szavazás, de lesznek érdekesebb kérdések is, legalábbis remélem...
Coulthard
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron