Ne tegyük már tönkre a fórumot!

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: vas. okt. 16, 2005 1:58 pm

..
azok számára készült,akik lehet, hogy semmi másban,de egy valamiben egyetértenek: Mindannyiunk számára a Queen egy nagyon fontos momentum az életben..Illetve Elismerik és nagyon szeretik a zenéjüket! Vannak fokozatok természetesen,DE:
A Queen zenéje Nektek ezt tanította?(vagy nem is értitek/érzitek?) Nekem (bár ez kicsit off) mondhatni az életemet adta vissza a "Queenezés" és nem csak az,hanem ez a fórum, a társaság a közös bulik.. Nem egy hibám van,csináltam hülyeségeket de itt tolerálták és elfogadtak olyannak amilyen vagyok..

Kérdezném,hogy ezek után csak egy picit is megértitek,hogy itt sokunknak miért "telik be a pohár" ha vagy értelmetlen,hülye topicokat nyittok,vagy névtelenül sárt dobáltok, vagy szándékosan romboljátok a fórumot?!
Én elgondolkoznék a helyetekben, hogy tényleg ez e a legnagyobb boldogság a gép el?tt ülve, vagy jobb lenne egy társasághoz tartozni ahol BESZÉLGETHETSZ,MEGOSZTHATOD A VÉLEMÉNYEDET, IGAZ BARÁTOKAT SZEREZHETSZ ÉS AKIKRE SZÁMÍTHATSZ!!

ui.:Én most úgy gondoltam,hogy értelmes emberek módjára meg tudjuk ezt beszélni,de ha nem akkor persze javasolnék a fórumra név/jelszó rendszer? belépést!

Keep Queening!

Era
Era
 

vírus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vírus Dátum: vas. okt. 16, 2005 2:04 pm

Legyen
vírus
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. okt. 16, 2005 2:31 pm

nem hiszek a javulásban
kár..
chip
 

vírus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vírus Dátum: vas. okt. 16, 2005 2:57 pm

Nem javulok meg itthagyom a fórumot
vírus
 

Kurt [[ brianmayisgod kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kurt Dátum: vas. okt. 16, 2005 3:15 pm

Eddig én se reagáltam rájuk, de most el?ször és utoljára megteszem.

Szerintem rohadt nagy pofátlanság más szórakozását ilyenekkel elrontani, és ilyeneket tényleg csak 10 éves kisfiúk tesznek, esetleg olyanok, akiket itt megsértetettek. Ez pedig érdekes lenne, én ugyanis idáig nagyon sok értelmes és kedves arccal találkoztam itt (pl chip, stb).
Szóval, a legjobb módszer tényleg az, hogy nem szólunk az ilyen fórumrombolókhoz, és ?k tényleg abba fogják hagyni egy id? után a fölösleges baxtatást. Én legalább is így teszek.

Üdv: Kurt
Kurt
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. okt. 16, 2005 3:21 pm

"pl chip" :DDDDD :)))))
chip
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: vas. okt. 16, 2005 3:27 pm

Az a legszarabb, hogy a topicot amit megszerettem volna nézni, nem találom, mert az összes régit felhozta ez a vírus nev? egyén...
Szóval ha esetleg-- Sea! Megkaptad a mailt???
laca
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: vas. okt. 16, 2005 3:45 pm

Bocs laca
Vendég
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: vas. okt. 16, 2005 6:50 pm

semmi gond
laca
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: vas. okt. 16, 2005 9:56 pm

Bocs laca :D

Mail ment!
sea
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron