Melyik Queen tag a kedvenced?

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: csüt. feb. 08, 2007 8:06 pm

Nekem Freddie a fiatalkori verziója mellett még '86-ban tetszett, amikor a rövid haja már szépen le volt fésülve. Bár lehet hogy a Budapest DVD iránti elfogultságom mondatja ezt velem, de ott nagyon elragadó volt...:)
merriadoc
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: csüt. feb. 08, 2007 8:10 pm

Mondjuk szerintem a Queen-tagok a kor divatját is követték, amikor a 70-es évek végén levágatták a hajukat, hiszen a hosszú haj akkoriban már kezdett kimenni a divatból ( pl. a trapézszárú nadrággal együtt).
merriadoc
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. feb. 08, 2007 9:55 pm

Hozzá kell tennem, hogy nekem a '89-es Freddie is bejött a borostájával, annak ellenére, hogy az már a betegsége miatt volt. Jól nézett ki vele, már amennyire ezt pasi szemmel meglehet ítélni. :-)
A 3. helyre meg a '78-'79-es Freddie jönne, amikor már csak a bajusz hiányzott róla. :-)
Coulthard
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 3:42 pm

Akkor most lányos szemmel megtámogatlak: tényleg nagyon jól nézett ki borostával!!
Egy másik vélemény: a Headlong-ban van egy olyan kép, amikor közelr?l mutatják az arcát. Na az el?tt percekig tudnék ülni... Ott olyan aranyos-kisfiúsan néz ki.
Breakthru
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: pén. feb. 09, 2007 4:03 pm

A Headlong klipjét nem is ismerem... de majd megnézem a youtube-on. Még egy moment eszembe jutott, ahol Freddie még jól néz ki: a Crazy Little Thing Called Love klipjében nagyon dögös :)))
merriadoc
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: pén. feb. 09, 2007 4:17 pm

Megnéztem a klipet, de nem tudom pontosan melyik jelenetre gondoltál :(
Amúgy engem mindig elszomorítanak ezek az utolsó klipek: úgy csinálnak mintha minden teljesen rendben lenne, pedig egész más a helyzet...:((
merriadoc
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 09, 2007 4:27 pm

killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 5:00 pm

Egészen pontosan a harmadik "But there ain't no stopping, and you can't stop rockin'..." részre gondolok, amikor félrefordítja a fejét.
A kés?i klipekkel kapcsolatban meg egyszer?en imádom a These Are The Days-t. Bár nem ez a kedvencem, de olyan megnyugtató, amikor a végén megszólal, hogy "I still love you." Számomra ez valami olyasmit jelent, hogy "Bár meghaltam, még mindig itt vagyok nektek, és gondolok rátok." Az arca meg olyan nyugodt. Látszik rajta, hogy kibékült a sorsával, és tudja, hogy ennek így kell lennie.
Na jó, ez elég csöpög?s volt, de legalább kiadtam magamból. Máshol úgysem tehetném. Számítok a megértésetekre. :-D
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 09, 2007 8:34 pm

Számíthatsz. Egyetértünk. UGYE???
killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 8:40 pm

Jaja. Persze! Miben is? :-P
Breakthru
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron