Pallag Péter emlékkoncert

Angel [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Angel Dátum: csüt. dec. 29, 2005 1:45 pm

Meeeeeeeeeeeeegyüüüüüüüüüünk!
:)
Angel
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: pén. dec. 30, 2005 12:42 am

Örülök hogy (írásban legalábbis) el?ször gratulálhatok Bandusnak az ötletért és a kivitelezésért! Szuper jó buli volt!!!
Dr M
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: pén. dec. 30, 2005 12:44 pm

Nagyon köszönöm mindazokanak, akik ellátogattak a koncertre. Mindenkinek nagy köszönet akik támogatták az ötletemet. Nem utolsósorban a Pet?fi Csarnok áldásos segítségét is köszönöm.
Bandus
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: pén. dec. 30, 2005 3:50 pm

Helló!!

El?ször is: Bandus!!! Le a kalappal, megcsináltad az idei év (szerintem) legjobb buliját!!!!!!
Köszönjük mindenkinek, aki ott volt, aki szervezett, aki dolgozott,aki meghallgatott, emlékezett!!


És reagálok Sancho-ra is.
Az unplugged azt jelenti: Kihúzva!!! Értsd: a hangszereket az er?sít?b?l, az er?sít?ket a konnektorokból, a mikrofonokat a kever?b?l.

Ennyi.

Aki tombolni akar, az más koncertre menjen(bár ellenpélda pl a szegedi koncertünk: ott ugráltak!!)
Nem azt írtam, h nem értem a kritikádat, csak Te is értsd meg: ez egy ilyen m?faj,és pont ett?l különleges.

És többre nem vagyunk képesek :DDDDD
Pilátus
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: pén. dec. 30, 2005 3:55 pm

És.Bocs.

Sajnálom, h az egyik eddigi (szerintünk) legjobb QUP koncertr?l (csak) egy ilyen véleményt olvashatnak azok, akik nem voltak ott.... mi büszkék vagyunk a tegnapi produkcióra, és az a kb 100 ember aki meghallgatott minket, úgy t?nt,h nagyon-nagyon élvezte.

Bocs.
Pilátus
 

B0B0 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: B0B0 Dátum: pén. dec. 30, 2005 6:40 pm

Szerintem is csodás volt a tegnap este!!! Az unplugged nem arról szól, hogy tombol a közönség én mégis úgy vettem észre, hogy igen sokan énekeltek! CSAK ÍGY TOVÁBB QUP!!!!
B0B0
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: pén. dec. 30, 2005 7:25 pm

Megértettem.
A QUP hangzása valóban különleges és szeretnivaló. Ezért tettem tiszteletemet több bulitokon is. És nem áll szándékomban összeveszni senkivel.
De az észrevételeimet remélem megoszthatom veletek.
Csak annyit mondtam, hogy halk volt. Kiskocsmában elmegy, de ha színpadra kiálltok akkor kell a hangosítás. Egyébként ha valóban az elveitek szerint léptetek volna fel akkor nem kellett volna mikrofonba se énekelni. És azt se tudom mire mentetek volna a szólógitárral, ha valóban unplugged lennétek. De ez részletkérdés.
Ha már mikrofonba énekelsz egy koncerten akkor miért nem szólhat jó hangosan, hogy a terem végében is zengjen? Mi lett volna ha megkapjátok a nagytermet? A 3. sorból már fülelni kellett volna hogy halljunk titeket.
Most ?szintén, nem szeretnétek még 1 szegedihez hasonló bulit? A Pecsa alkalmas lett volna rá, a székeket pedig el?bb is félre lehetett volna tolni. Csak a hanger? volt kevés.
Nem akarok ünneprontani, ha mindenki meg volt elégedve befogom a számat és magamban keresem a hibát. És köszönöm hogy végigolvastatok.
sancho
 

delph [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: delph Dátum: szomb. dec. 31, 2005 3:16 am

Ez egy emlékkoncert volt..Csak, hogy tisztázzuk! Tényleg zeneileg az eddigi egyik legjobb QUP kocert...Ez most nem Rólad,rólam vagy a Többiekr?l szólt...Ha tombolni akarsz gyere a többire illetve ne csak a randis qupokra,mert volt hogy vidéken akkora táncolás ment hogy csak kapkodtam a fejemet!Anélkül hogy erre felszólította volna valaki a közönséget...
delph
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: szomb. dec. 31, 2005 10:18 am

No para Sancho!!!

Persze h nem fogunk összeveszni, csak beszélgettünk!!!!

Valóban a legjobb meglátás az, h ez az este nam rólunk, v rólatok szólt....

És még hozzáteszem: a Too much love ... alatt én odamentem a hangosítóhoz (aki saját bevallása szerint 10 éve hangosít, csaknem NAPONTA) és megkértem: ugyan má,told meg egy kicsit ( látod én is uazt éreztem,mint te!!) és erre azt mondta, h nehogymár, higgyem el, h ez így jó!!!

Elfogadtam a véleményét.

A halkan beszél? emberre jobban fülelnek...

Na majd januárban a Randiban MEGTOLJUK!!!

BUÉK :DDDDDDD
Pilátus
 

gerg [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gerg Dátum: szomb. dec. 31, 2005 1:44 pm

Sancho, köszi az ?szinte kritikát!
a hanger? sajnos kizárólag a hangosító emberkéken múlik a kever?pult mögött, ezt a meglátást tkp neki kellene címezni! én a szinpadon teljesen jól hallottam mindent, ha tényleg nagyon halknak t?nt kifele, azt én is sajnálom, de sajn nem tehetünk róla.

egyébként azért mer unplugged dologról van szó, még a mikrofon, meg ilyesmi simán elfér. az az unplugged lényege,h áram nélkül is meg tud szólalni a zkar, attól még mikrofonokkal hangfalakkal ki lehet hangosítani az egészet, pusztán azért h ne csak 10méteres körzetben lehessen hallani...
Persze részünkr?l van egy kis csalás a dologban, de csak azért h összeségében növeljük a megszólalás színvonalát, képzeld csak el a somebody to love szólóját , nem torzízott electric gitáron...
gerg
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég

cron