Szerintetek kell moderator?

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. okt. 05, 2005 4:04 pm

Ha moderator nem is, de regisztráció mindenképp kéne... Most is nagy a káosz a hiánya miatt, és a lehet? legrosszabb még be se következett(A kedvenc ír énekeslánykám honlapjának a fórumát már másodszorra kezdi megszállni a spam, méghozzá elég trükkös formátumban, lásd itt: http://www.caradillon.co.uk/phorum-5.0. ... .php?1,157)
Oberon
 

Thunderbind [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Thunderbind Dátum: szer. okt. 05, 2005 4:12 pm

Szóval kéne gy moderator jó ötlet ki nyitotta meg?
Thunderbind
 

Thunderbind [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Thunderbind Dátum: szer. okt. 05, 2005 4:18 pm

Tényleg sújos ám a helyzet a (most bocs de ez van)awww.nightwish.hu-n vannak moderatorok adminisztrátorok szóval nem tom ki az oldal szerkezt?je mert új vagyok de gondoskodhatna valamir?l (a a night-on ez menne..)
Thunderbind
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szer. okt. 05, 2005 5:11 pm

Kedves Mindenki!

Elnézést kérek, amiért most név nélkül írok, de nem akarom, hogy ez az unatkozó kis p..cs az én nevemben is irogatni kezdjen.

Véleményem szerint elég nyílvánvaló, hogy ez a valaki egy kb 10 éves kisfiú, akinek még nem szállt le mindkét heréje (ett?l érthet?en frusztrált). Azt, hogy butuska is, már bebizonyította azzal, hogy folyton lebuktatja magát. Több, mint biztos, hogy dancsigáról van szó, de szerintem erre már ti is rájöttetek. Amikor elkezdett a forumon irogatni, a kutya sem tör?dött vele és most így áll bosszút.

Sajnos nem tudunk ellene mit tenni (ugyanis nem tudhatjuk mikor száll le a másik heréje is, akkor talán megnyugodna?). Azt tudom csak javasolni, hogy a furcsának t?n? (más nevében írt) hozzászólásokat próbáljuk meg figyelmen kívül hagyni. Egyébként ezek elég felismerhet?ek, mivel elég gyerekes stílusban írodnak.

Valószín?leg erre a beírásra is válaszolni fog, de ne figyeljetek rá oda!

Mégegyszer elnézést a névtelenségemért, soha többet nem teszek ilyet.
FIGYELEM! NEM ÍROK TÖBBET NÉV NÉLÜL, HA MÉGIS ILYET LÁTTOK, AZ MÁR AZ UNATKOZÓ KISSRÁC LESZ!
Vendég
 

Dancsiga [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dancsiga Dátum: szer. okt. 05, 2005 5:55 pm

Dühöng? topikban mindent megírtam.
Dancsiga
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szer. okt. 05, 2005 7:50 pm

LOOOOOOOLLLLL
Vendég
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. okt. 06, 2005 12:38 pm

A síros-arcú névtelennel értek egyet. (mondjuk a herés személyeskedéssel nem, de szerintem is ilyesmi van a háttérben.) Ha egy provokátor miatt (aki ráadásul még nem is ügyes) változásokat vezetnének be, az illet? legközelebb még durvább módon keresné a korlátokat. Azt akarja, hogy számítson, amit csinál. NE adjuk meg neki ezt az örömöt, és ne is álljunk vele szóba. Majd megunja és továbbáll. Józanság!!!
typincs
 

antivírus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: antivírus Dátum: szomb. okt. 15, 2005 5:06 pm

lehet, hogy tényleg nem ártana, ha legalább emailcímmel lehessen csak beírogatni.
"állítólag" valami "vírus" garázdálkodi itt... :-)
antivírus
 

vírus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vírus Dátum: szomb. okt. 15, 2005 5:16 pm

NYELVTAN FIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vírus
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. okt. 15, 2005 8:05 pm

kultúra, ember (?)
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron