aki szereti John Decont az írjon ide!

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szomb. szept. 03, 2005 8:06 pm

csak eszembe jutott, hogy mindig mindenki Freddie-r?l meg Brian-r?l ír, és én meg úgy csípem Deakyt, ahogy a koncerteken a rövidnadrágban ugrál meg minden, szóval gondoltam, hogy csinálok neki egy topikot:DDDD jah, drága páromtól tegnap kaptam rare live dvd-t, már rongyosra néztem... -egyszer? agy, egyszer? örömök:DDDDDDDD
moondream
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. szept. 04, 2005 1:27 am

Kiemelem az írásodból a lényeget: rare live dvd, az ugye értelemszer?en VHS átiratot jelent?
Coulthard
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: vas. szept. 04, 2005 8:51 am

Egyébként sztem nagyon érdekes h John ennyira kivonta magát ebb?l az egész 'Queen megújul' projektb?l.Nem ad riportokat, nem vállalta be ezt a koncertkörutat sem...végülis én igazat adok neki.És sztem elég sok Q+PR-ellenes most felnéz rá.
Olyan titokzatos ez az ember...tudhat vmit...sztem nagyon jól csinálja amit csinál!
(ja, ugye csak véletlen volt a topic címben a DEcon?!)
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: vas. szept. 04, 2005 5:12 pm

aha, az véletlen. Nem vagyok olyan hülye, aki direkt azzal bosszantja a Queeneseket h rosszul írja le a neveket... Engem is érdekelne különben h mér szállt ki ennyire a buliból. A pasim szerint az nem vhs-r?l van, amúgy sztem se, mer jelenetválasztás van az elején
moondream
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. szept. 04, 2005 10:40 pm

Hm... akkor csak egy kérdés még:
Hivatalos DVD? :-)
Coulthard
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: hétf. szept. 05, 2005 11:25 am

Maraggyunk a témánál: én szeretem John Deacont! Meg az anyukám is......
sea
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. szept. 05, 2005 7:42 pm

Jó maradjunk, de majd ha nyitok egy külön topicot, "Rare Live hivatalos DVD" címmel, akkor meg majd jönnek az anyázások, meg a "minek kellett?" kérdések.
Ja, John nagyon szimpi, csak, hogy a témánál maradjak...
Coulthard
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd szept. 06, 2005 3:05 pm

Coulthard, erre a kérdésre nem tudom a választ sajna. Mivel ajándékba kaptam, nem nagyon mertem kérdez?sködni...:D BÁr, ahogy a fiúkat ismerem... ezek mindent meg tudnak szerezni a netr?l... Múlt karácsonyra a budapesti koncertet kaptam
moondream
 

BaldFish [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: BaldFish Dátum: kedd szept. 06, 2005 5:36 pm

Szeretunk, Johhny!!!!:))))
1ebkent tegnap fel egykor ejszaka a teve kapcsolgatasa kozben az egyik adon a Tie Your Mother Down klippjet lattam. Aztan rogton utana kovetkezett a We are the Champions, majd ket valtozatban a WWRY, majd a Greatest Flix I leadasa utan az ado leengedte a Flix II-t is, egeszen az IGSM-ig, ugyhogy negyed haromig logtak kocsanyon a szemeim:)))))))))
Na, ez a jo a feketepiacban mifelenk: megveszed a bolhapiacon a hamis dvdt, imadkozol, hogy mukodjon, majd leadod a tvn, es mindenki boldog.
Ja, es Deacon ROHADTUL jol keni, legalabbis a klippeken ugy tunik:)))
Es tanal o volt a legepeszubb Queen tag...:))))))))
BaldFish
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd szept. 06, 2005 8:44 pm

Köszi moon, és bocs, hogy offoltam a témád! :-)
Egyébként egyetértek Jimmel, mikor Neki is azért volt szimpi John, mert ? olyan szerényen meghúzodott mindig, pedig lett volna mire villognia.
Coulthard
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron