A képzeletbeli Miracle Tour

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. aug. 29, 2005 8:00 pm

Oks, starfleet, nincs harag, amolyan whiteman-esen: ha nem teszek szmájlit, akkor nem feltétlenül ráncolom a szemöldököm!

World we...: gondolkoztam, kimaradt. De mosmár én is várom a többi tippet! Ne csak én szenvedjek!
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. aug. 29, 2005 8:01 pm

Khm, ilyenben én nem vitatkoznék chippel... :)))
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. aug. 29, 2005 8:35 pm

Megint én: az, meg h ?k miket játszanának, végképp nehéz meló! Milton el?tt ember nem gondolta volna, h Staying power vagy Action tud ütni él?ben!
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. aug. 29, 2005 8:37 pm

tom h 84-84 de úgy emlékszem egy 82-es bootlegemen is van gkr
vagy annyira bootleg h tán igaz se vót.. :DDD
chip
 

Zsolt [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Zsolt Dátum: hétf. aug. 29, 2005 8:38 pm

Az én technikám az, hogy az öszzes albumból kiírom az olyan számokat, amiknek szerintem szerepelniük kell a koncerteken, majd kisebb-nagyobb tanulmányozás után sorrendbe rakom ?ket.
Zsolt
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: hétf. aug. 29, 2005 8:41 pm

82-ben nem volt GKR, ehhez nem kell lexikonnak lenni
starfleet
 

amúgy sem lexikon-chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: amúgy sem lexikon-chip Dátum: hétf. aug. 29, 2005 8:59 pm

igen mostmár stimmel, Liar-rel kevertem, az volt pl Brüsszelben 82-ben
de Queen I! :-)
amúgy sem lexikon-chip
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. aug. 29, 2005 11:17 pm

Azért ez egy vicces vita... Ha belegondolok h engem néztek hülyének az "indíts el egy számot és ugye h 3 másodperc alatt felismerem" játék miatt... :DDD


Más: az én technikámról nem beszélnék hosszan. 4(!) koncertet (81, 82, 84, 86) hasonlítottam össze, mik a kötelez? dalok, kb hány szokatlan volt, kb hány dal a legújabb albumról, stb... A precizitás adott...
Lacóka
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd aug. 30, 2005 7:35 am

A queenconcerts.com elég jó. még az adott koncertkörúton csak 1-2-szer elhangzott dalokat is felsorolja. (Liar igen lehetett, leellen?riztem :))



starfleet
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd aug. 30, 2005 8:14 am

Nem bírom ki, hogy ne írjak Ré hozzászólásához. Durva, hogy szerinted így kerek a Queen története. Attól, hogy Freddie esetleg kevesebbet rohangált volna, még ugyanaz az ember maradt volna, aki volt és rengeteg mindent nyújtott volna nekünk. Így is elmondhatatlanul sokat ad minden egyes nap, és mennyi mindent adhatna még. Szóval a Queen akkor lenne a legkerekebb, ha még mindig az a négy ember állna a szinpadon.
Kriszti
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron