Brian haja

Brian a király [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Brian a király Dátum: hétf. jan. 16, 2006 4:07 pm

Jah Chip ,még egy dolgot azért hozzá tennék : Brian a király!!!! ;))
Brian a király
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. jan. 16, 2006 8:17 pm

na neb*ssz!
chip
 

rék@ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: rék@ Dátum: kedd jan. 31, 2006 11:20 am

Egyetértek, Brian a király, de a többi tag se semmi!
Én azt birtam, hogy koncerteken Brian-on és Freddie-n ugyan olyan cip? volt!!!
rék@
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. feb. 13, 2006 3:04 pm

Nemtom érdekel e valakit, de csináltunk a barátn?mmel egy képregényt, hogy szerintünk miért ilyen Brian haja.
Breakthru
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: hétf. feb. 13, 2006 3:21 pm

Azt azzonnal tedd közzé a neten, már ha poénos!
Dani
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd feb. 14, 2006 10:55 am

Igen, engem is érdekelne. Még csak a "visszautat" láttam képregényben, azt sem Briannel.
typincs
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: szer. feb. 15, 2006 7:20 pm

Szerintem Briannek jó így a haja(nemtom ki látta a legendsben rövid hajjal,azóta világos,miért hordja így:)
vm
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: csüt. feb. 16, 2006 5:42 pm

Ezt én sem értem! Ez a haj így a tökély! Láttam má rövid hajjal. Amúgy így könnyebb felismerni.
Dani
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: kedd feb. 21, 2006 11:41 am

Hát félig meddig off de azért beírom.
Mindenkinek javaslom meghallgatásra a Half Man Half Biscuit (és nem bizkit :D) nevü formáció Hair like Brian May cím? ópuszát. Ez ilyen fájlcserél?s mifenéken szokott keringeni. És kétségkívül a világ legegyszerübb dala. A boci boci ehez képest egy több tételes szomfónia :D
Egy tök primitív blues szám aminek csak ezért ez a címe mert ez az els? sor. Kb annyi hogy nyuzottan ébred a gyerek olyan fejjel Mint B.M. Viszont annyira szar zene hogy már jó. A gitár szóló az kb annyi hogy egy húron folyamatos ti ti-ket pengetnek. Nemtom Brian tud-e err?l.
Robin Hood
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: kedd feb. 21, 2006 11:48 am

Hát félig meddig off de azért beírom.
Mindenkinek javaslom meghallgatásra a Half Man Half Biscuit (és nem bizkit :D) nevü formáció Hair like Brian May cím? ópuszát. Ez ilyen fájlcserél?s mifenéken szokott keringeni. És kétségkívül a világ legegyszerübb dala. A boci boci ehez képest egy több tételes szomfónia :D
Egy tök primitív blues szám aminek csak ezért ez a címe mert ez az els? sor. Kb annyi hogy nyuzottan ébred a gyerek olyan fejjel Mint B.M. Viszont annyira szar zene hogy már jó. A gitár szóló az kb annyi hogy egy húron folyamatos ti ti-ket pengetnek. Nemtom Brian tud-e err?l.
Robin Hood
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron