Brian haja

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. dec. 17, 2006 11:28 pm

"Juhász Gyula egyik legszebb szerelmes verse az Anna ökör" (egy gyermek dolgozatából)
Lacóka
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. dec. 18, 2006 3:13 pm

Most nemtom, mi a baj. Azt, hogy tudnék olyan képet mutatni, ahol rövid a haja, tájékoztató jelleggel mondtam... Bocsi, ha esetleg már tudomásod van róla.

A többieknek: a legutóbbi hozzászólásomhoz nem sikerült beszúrni a vigyorgó fejecskét (tudom, tudom:béna vagyok), úgyhogy félreértés ne essék! És akkor most a primitív vigyórgó fejecskét alkalmazom: :-D
Breakthru
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: kedd dec. 19, 2006 7:46 pm

Nekem tetszett ez a kedves kis történet...:D
Dani
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: szer. dec. 20, 2006 4:02 pm

Na jól van, bocsi, ritka nagy bunkó voltam. Bocsánat mindenkit?l, de tényleg. *b?nbánópofácska*
Breakthru
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szer. dec. 20, 2006 9:27 pm

most pedig bevonulsz a sarokba, és három napig kukoricaszemeken térdelsz....
de most komolyan...nem tartom magam vmi bölcs embernek, de a 16 évem alatt egyvalamire (na jó, több valamire is, de most csak ezt az 1et írom....) rájöttem: ne hunyászkodj meg, ne feküdj le, mert a bunkó emberek kegyetlenül eltaposnak.... persze lehet szerencséd, mint nekem volt anno, h. találsz vkit, aki segít felállni...(NEM félreérteni...)! de azért, ahogy így körülnézek, az én esetem a ritkább...persze lehet, h. csak én látom így...
snyper
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szer. dec. 20, 2006 9:31 pm

persze nem azért írtam, h. itt mindenkit lebunkózzak...meg errefelé nem járnak ilyen emberkék, akik megtaposnak... de azért az életben még jól jöhet, ha megjegyzed...
snyper
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: szer. dec. 20, 2006 9:38 pm

Köszi, így legalább 100-ból már csak 99-en néznek igazán hülyének. Na de ez életcélom. :-D Egyébként azon szerencsés emberkék közé tartozom, akiket van kinek felhúznia. És ennek nagyon örülök...
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: vas. feb. 11, 2007 8:52 pm

killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: vas. feb. 11, 2007 8:53 pm

Megint véletlen enter? :-D
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: vas. feb. 11, 2007 8:56 pm

Újfent entert nyomtam. ÁÁÁ Na szóval. Kár ezért a topikért, h abbamaradt. Érdekes téma. :-))) Brian a birka feje nélkül nem ? lenne. /Na ezt jól megmondtam, ugye?/ Amúgy jelenleg nekem is dauerolt a hajam. És állandóan kijön bel?le a göndörség, ha elfekszem. De víz és hajgöndörít? hab segítségével újra göndör.
Sztem Briannek meg spontán göndör a haja. S hogy ilyen maradt...ez vált a védjegyévé. Ki is mondta vmelyik topikban; hínárhajú, tróger Brian May?? :-)))) DE azért szeressük!
killerqueen
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég

cron