Brian haja

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. dec. 15, 2006 8:19 pm

Hát, poénnak szánnám... Majd jelzitek, ha teccik... Vagy seggberúgtok.



Miért néz ki Brian két lábon járó hajkupacnak?


1952.júl. 16: A kis Brian talált egy a felel?tlen apja által eldobott csavart. Apja ekkor még nem tudta, hogy gyökeresen megváltoztatja kisfia eredetileg normális (?) hajviseletét. Mégpedig azért, mert Brian els? útja a konnektorhoz vezetett. És nem is akármilyen célból. Merthogy a csavar is nála volt.
A probléma abból adódott, hogy Brian-kének épp a napokban volt a szülinapja, amely alkalomból édesanyja egy készségfejleszt? játékkal ajándékozta meg, aminek az volt a lényege, hogy pl. a háromszög alakú formát a háromszög alakú lyukba kellett bedobni. A kis Brian nyilván úgy gondolta, hogy a csavarral is hasonlóképpen kell eljárni, és mivel nem talált megfelel? lyukat a csavarnak, folytatta végzetes útját a konnektor felé, és olyat tett, amibe a fodrásza ollói sorozatosan beletörtek. Igen! Belenyomta a csavart a konnektorba. Márpedig, mint tudjuk, a 220 V nem válogat. Mindenféle frizurából szép nagyot csinál. Ha ezt a fodrász látta volna, nemcsak az ollói, hanem ? maga is megtört volna. Tehát ennek eredménye Brian mostani hajkoronája, amely az id?k során kicsit lapult. Hogy ez ne legyen felt?n?, havonta egyszer megismétli fiatalkori tévedését, ám mint láthatjuk, ez a terápia agyi kapacitását nem sérti, különben hogy készülhetett volna asztrofizikusnak…
Breakthru
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. dec. 15, 2006 8:54 pm

Gizi: Én tudnék mutatni Brianr?l olyan képet, ahol rövid a haja.S?t mi több, borostája van...
Breakthru
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: pén. dec. 15, 2006 9:11 pm

jah... még "nagykorában" is rövid haja vt 1 darabig... amúgy meg angliában 110V van a konnektorokban, ha jól tudom...de javítsatok ki, ha tévednék... (amúgy Magyarországon meg 230V van, tehát a 220 sehogy se jön be...)
snyper
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. dec. 15, 2006 10:24 pm

Rányomoztam: hivatalosan az angol feszültség 240V, nem is kell semmi különleges cucc ha vki ott tölti a telefonját (a dugaszátalakítón kívül esetleg)

A magyar feszültség pedig valóban 230V - csak éppen +-10% t?réssel.
Lacóka
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: szomb. dec. 16, 2006 9:01 am

Ne ku(p/)kacoskodjatok, ha én belenyomok egy csavart a konnektorba, oan mindegy, h 110 vagy 240... (Különben szerény ismereteim szt az áramer?sség számít...tessék kijavítani, ha tévedek)
sea
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. dec. 16, 2006 12:12 pm

Hehe... Queen fórum... Még jó h nincs moderátor :DDD

Na, okosodjunk együtt, ennek is utánajártam: az emberi test ellenállása wikipedia szerint 200 és 3000 ohm között változhat, körülményekt?l függ?en. Vagyis 110V esetén a legnagyobb ellenálláskor is 37mA az áramer?sség, ami kutatásaim...
http://smt.tranzithouse.ro/files/aram_h ... blazat.jpg
...szerint éppen elég. A feszültség ennél magyarországon kb 2x több, az ellenállás meg csak kevesebb lesz, végkövetkeztetés: senki ne dugdosson csavarokat, drótokat, stb a konnektorba! :)
Lacóka
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szomb. dec. 16, 2006 6:38 pm

mert nem csak annyi fog történni, h. feláll a haja...(aztán nem félreérteni...;) )
snyper
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: vas. dec. 17, 2006 5:25 pm

Tudjátok meg: sz?rszálhasogatók vagytok.
Breakthru
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. dec. 17, 2006 7:54 pm

Ami annyit tesz, mint "bruhaha, de vicces" vagy (feketepákó utána szabadon): "kocsogok"? :D
Lacóka
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: vas. dec. 17, 2006 10:37 pm

Breakthru nem tudom ki kezdte!!!??????n is láttam a régebbi rövidhaju képeit is de nézd meg jobban.Az én hajam is ha rövid akkor egyenes marad,de ahogy hosszabbodik ugy göndörödik.Kulönben is ugy látszik Brian haja örök téma
gizi
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég

cron