Dalokból képek

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: csüt. aug. 11, 2005 7:46 pm

Kedves Queenerek!

A segítségeteket szeretném kérni!

Azt szeretném ha a lehet? legtöbben leírnátok, hogy ha az összes Queen dalt eggyetlen fantáziaképbe lehetne foglalni, akkor az szerintetek hogyan nézne ki. Olyasmire gondolok, mint amilyen a Fairy Fellers Master Stroke, csak itt nem a kép alapján készülne a dal, hanem fordítva és nem egy dalról lenne szó, hanem az összesr?l. Elég az is, ha egy dalból csak egy motívumot ragadtok ki és azt összekötitek egy másik dal motívumával. Például a patkánykirály (Great King Rat)jól mutatna a Killer Queen mellett (mármint vizuálisan). Egyébként minden ötlet érdekel, amit képen lehetne ábrázolni és van benne fantázia.... Ja, és jobban örülnék apró (egy-egy dalra vonatkozó)ötleteknek...

A nevemet egyenl?re még nem írnám le.... és azt se, hogy miért kell mindez... (legyen mindkett? meglepetés)


Köszönöm mindenkinek!
Vendég
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. aug. 11, 2005 8:18 pm

Nekem a Liar-r?l van olyan képzetem, h Freddie dörömböl egy nagy templom kapuján...
Lacóka
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: pén. aug. 12, 2005 6:16 am

Szürrealista képnek, nem rossz, de én olyasmi képre gondoltam, amib?l fel is lehet ismerni, hogy melyik dal(ok)ról van szó...

(Bocs, én írtam félreérthet?en)
Vendég
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: pén. aug. 12, 2005 6:23 am

Lacóka!

Gondolkoztam, és mégis csak tetszik...
Vendég
 

Kurt [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kurt Dátum: pén. aug. 12, 2005 10:18 am

Nálam a March of the black Queen-nél volt ilyen elképzelésem, hogy egy feketébe öltözött lány bábozik a tagokkal, akik játszák a dalt a mini hangszereiken...
Kurt
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: pén. aug. 12, 2005 5:53 pm

Én a White Queen-hez els? hallásra elképzeltem egy képet ahogy egy hosszú hajú földig ér? ruhájú lány sétál a tengerparton éjjel, holdfényben (mezitláb) és a szél fújja a ruháját és a haját.
Valami ilyesmi csak éjjel:
http://www.hei.ro/citeste/557/
 

Delilah [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Delilah Dátum: kedd aug. 16, 2005 1:15 pm

Az a baj, hogy a dalok legtöbbször érzelmekr?l, indulatokról, stb szólnak és nem sok képszer? van bennük...
Kivéve pl a Winters Tale
Delilah
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron