kvínezés, ahogy csak mi tudjuk

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: csüt. szept. 08, 2005 5:20 pm

Hát akkor nekem tényleg nincs egy röntgen-fülem...:DD
Csak az a gáz h én abba a pár sorba voltam szerelmes, mert hogy milyen gyönyör?en énekli Brian...Freddiet?l meg má' megszoktuk...:))
Na mindegy nekem nagy felfedezés volt...dehát nektek már nem lehet újat mondani...:)
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 10, 2005 3:06 pm

Elkezdtem egyetemi éveimet (terveim szerint egy kezemen éppen megtudom ?ket számolni, hacsak nem lesz vmi baleset, deóvatos leszek kenyérvágáskor) Na mind1, 3-4 napig teljesen zene nélkül maradtam (reggeli slágerrádiót leszámítva), és azt vettem észre (illetve úgy éreztem), h nem is igazán hiányzik. Erre tegnap betettem a GHII-t, és mintha ezer éve nem hallottam volna! Imádtam! De: ma betetem a pestet, amit tényleg nem hallottam 3-4-5 hónapja, és ezt pláne imádom! Nem is emlékeztem h ekkora! A Lap of the Gods olyan volt mint mikor el?ször hallottam!!! Imádom ?ket!!!

csak gondoltam beírom...
Lacóka
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: szomb. szept. 10, 2005 6:59 pm

De aranyos...:DD
Te is slágerre ébredsz?
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. szept. 11, 2005 8:55 am

Telefonra ébredek (ha ébredek), és slágerre térek magamhoz :)
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. szept. 16, 2005 6:39 pm

Ez alábbit nem értem...

Nade: hétközben elvonási tünetekt?l habzó szájjal ültem el?adáson, feküdtem a padon (nem annyira izgi mint hinné az ember), megcsikordult egy szék és én a Jealousy ELS? hangját hittem neki! Képzelhetitek h rögtön felébredtem, h 'Mi van?!' :DD
Lacóka
 

L. Z. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: L. Z. Dátum: kedd szept. 27, 2005 5:08 pm

Lehet, hogy csak nekem újdonság, de találtam egy, a "Seven seas of rhye"-hoz készült videoklipet. Valószín?leg úgy '84 körül készülhetett.
L. Z.
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd szept. 27, 2005 6:03 pm

az a Final live in Japan 85-b?l van + 75-ös videók, az is japán cucc
chip
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. okt. 15, 2005 5:31 pm

De lecsúszott... :))

Na mind1, épp miltont nézek, kezd?dik a Somebody, csörög a telefonom, azt hittem, unokatesóm, épp nyúltam h lehalkítom, nézem: Chip! Gondoltam akkor mégse halkítom le... :DDD

(UI chipnek: hallottad egyébként?)
Lacóka
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szomb. okt. 15, 2005 7:49 pm

Találtam egy olyan progit, ami felolvas bármilyen weboldalt. Kicsit gépies, de jó, pl. egész jót mulattam az itteni beírásokat hallgatva. Aki gondolja próbálja ki:
http://infoalap.lwtar.hu/hirmondo.exe
Coulthard
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. okt. 15, 2005 7:52 pm

nem hallottam, uccán voltam..
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron