Fórum tudatlaoknak

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: pén. aug. 25, 2006 9:44 pm

ez nem hiszem,hogy egy Queen szám ill. biztos hogy nem az.Szerintem Freddie Mercury emlékére van irva tulajdonképpen egy csomó képet vetitenek le róla pici korától a haláláig és ez a zenei aláfestés énekkel egyutt igy kezdödik,hogy Freddie.Na most engem annyira lebénit ez az egész zene-(nöi)hang+ a képek,hogy még eddig eszembe sem jutott,hogy jobban odafigyeljek,hogy mit énekel még a Freddie-n kivul.Nincs odairva sem szerzö,sem elöadó,sem cim csak freddie "Mercury Tribute Video".Ettöl legyen okos az ember!
gizi
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. aug. 25, 2006 10:53 pm

Én tudom mir?l írsz, viszont az a szám nem részre a hivatalos Freddie Mercury Tribute Concert-nek. Azt a számot teljesen önállóan adja el? az az énekes, én is láttam a youtube-on, de én sem tudom ki énekli...
Coulthard
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: vas. aug. 27, 2006 1:21 pm

Tud vki vmit egy Hangman cím? számról?vmi próba vagy koncertfelvételem van róla,de annyra recseg,h szinte semmit nem lehet bel?le kivenni(csak annyit,h elég korai lehet)
vm
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: kedd aug. 29, 2006 5:18 pm

én ugy tudom, hogy legalább 2-3 féle szöveg is volt hozzá, illetve legendákat olvastam, hogy létezik hozzá stúdió verzió is ilyen de lane lea/queen I korszakból.
bootlegen van bel?le talán 1 vagy több féle verzió.
robin
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: hétf. szept. 04, 2006 5:07 pm

Köszi:),azt tudja valaki,hogyan tudok quennzone galériába rajzot feltenni?
vm
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: hétf. szept. 11, 2006 7:42 pm

szerintetek volt Freddie-nek ének tanára?
gizi
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: hétf. szept. 11, 2006 8:09 pm

panchganiban biztos :D amúgy ha jól tudom (brájent?l hallottam) nem járt kés?bb sosem énektanárhoz.

UI.: a brájent?l hallottam az nem egy közös sörözésre vonatkozik, hanem egy doksi videóra :D
robin
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: hétf. szept. 11, 2006 10:04 pm

köszi!B.M. szerint Freddie-nek végig ugyanolyan domináló(erös) volt,mint amikor még egészséges volt.?s most jön a dicsekvés:ezt akkor mesélte egy idegenvezetö,amikor Mercury imádott Ming korszakból való székében tanyáztam.Igen kényelmetlen egy darab!
gizi
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: hétf. szept. 11, 2006 10:06 pm

a köszi után a hangjára gondoltam
gizi
 

Tacsi [[ salva.guardia kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tacsi Dátum: kedd szept. 12, 2006 6:39 pm

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem.
Freddie szólóalbumaiban ill. számaiban mennyire m?ködtek közre a töbiek?
Köszi
Tacsi
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron