Imádom õket!!!

Kuszika [[ kuszika01 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kuszika Dátum: csüt. feb. 10, 2005 7:16 pm

Kuszika
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. feb. 10, 2005 7:37 pm

vel?s :)
chip
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. feb. 10, 2005 7:39 pm

Sokan vagyunk így ezzel...
Lacóka
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: pén. feb. 11, 2005 10:10 am

bravo
laca
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: pén. feb. 11, 2005 12:14 pm

Kuszika kicsit össze van kuszálódva, de én is 1et értek
queen21
 

Kuszika [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kuszika Dátum: szomb. feb. 12, 2005 1:18 pm

Kuszika
 

Kuszika [[ kuszika01 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kuszika Dátum: szomb. feb. 12, 2005 1:32 pm

Szóval resziasztok!!

Bocsi a múltkori gyors távozásért, de nem arról volt szó, hogy a Queen iránti imádatom egy mondatban kimerült, hanem csak a gépem rosszalkodott.:((( Bár nem esett jól az a néhány pikirt megjegyzés amit kaptam, úgy gondoltam mégsem adom fel:)))

Szóval tényleg imádom ?ket. Azon, pedig, hogy ismét eljönnek meglehet?sen felbuzdultam. Megnéztem az új énekessel készült felvételeket. Nekem csak egy bajom van vele. Freddie-t várom, az ? hangját, az ? mozdulatait stb....
Meg lehet szokni vajon ezt az új fiút?

Néhány mondatot még irnék, ha nem bánjátok. Bár ezt már leirtam, de a gépem ismét cs?döt mondott.

Szóval az Öcsikém Angliában van. Tavaly szeptemberben én is kint voltam nála. A várost járva hirtelen egy homlokzatra lettem figyelmes. Egy hatalmas Freddie szobor a szinház bejárata felett. A Dominion theatre éppen a The will Rock you cimü musicalt játsza. Mivel csak pár napot voltam kint, sajnos nem volt lehet?ségem megnézni.:(((
De a tesókám a múlt héten látta. Nem az az ájuldozós fajta, de még ?t is leny?gözte a látvány a fény és hangtechnika és nem utolsó sorban a szinészek profizmusa. Anyuék júniusban mennek ki, nem volt tervbe véve, de lehet, hogy e miatt én is megyek.. Látni akarom!!!


Kuszika
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. feb. 12, 2005 1:52 pm

Na akkor:
1 a beszólásokhoz szokj hozzá, kedves kis társaság ez... (egyébként meg nem te vagy az els?, aki ilyet csinál, és páran már unjuk. Ennek szólt.)
2 Ne add fel, kezdetben engem se nagyon bírtak, aztán mosmá kb 3mal kevesebben vannak az antilacókisták
3 PR nem új fiú (csak a miheztartás végett)
4 jó szórakozást a mjúzikelhez, ha láttad, élménybeszámolót kérünk!
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. feb. 12, 2005 2:22 pm

Lacóka, a Klubtag :-)
chip
 

Keménykedõ Klubtag Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Keménykedõ Klubtag Lacóka Dátum: szomb. feb. 12, 2005 3:07 pm

És mindezt tagsági nélkül!
Ja és Kuszi: olvasd a fórumot rendszeresen! Ne tessék egyik topicban olyan kérdéseket feltenni, amit két napja tárgyaltak egy másikban!
Keménykedõ Klubtag Lacóka
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron