Most nem rossz, aki rosszra gondol!

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. feb. 07, 2005 1:52 pm

én se tudtam :) mán tudom
chip
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: hétf. feb. 07, 2005 1:53 pm

Tamás!

Jó hogy érdekel!!!
Imádok olyan rajongókkal beszélgetni, akik még ezt az egész Queen-es dolgot "élesben" élhették át. Nekik általában nagyon sok mindenr?l teljesen más a véleményük, mint ami néha nekem... És sokszor rá kell jönnöm, hogy igazuk van... "Ti" még egy teljesen más megvilágítást kaptatok.
Az "Innuendo"-s vokálok nekem is egy kicsit "nem bírom már"-összerakott.
Üdv! :)
queen21
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: hétf. feb. 07, 2005 1:56 pm

Egyébként szerintem tök sokat nyer az, aki (el?ször) angol tudás hiányával hallja a dalokat, sokkal másabb élmémyt kapunk úgy.
Persze a szöveget utólag érdemes pótolni, mert meg kell hagyni egy némelyik fenomenális!
queen21
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. feb. 07, 2005 2:19 pm

az egész queen egy nagy másnaposság
én ennek örülök
chip
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: hétf. feb. 07, 2005 6:31 pm

Annyira kikészültél szombaton?!
queen21
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. feb. 07, 2005 8:44 pm

igen de nem ez befolyásolt mikor írtam :)
de hogy mi azt nem tudom :D
chip
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: pén. feb. 11, 2005 10:09 am

Nah, lehet hogy tök nagy hülyeség, de nekem a Las palabras de amor-ról v.mi olyasmi jut eszembe, hogy egy ilyen kis nyugis kisvárosban felébred az ember, süt a nap meg minden, tök jó az id?, a kedve , szóval minden király. Szépen felkelti a család többi tagját stb, megy munkába szóval v.mi ilyesmi. ??? eléggé hülyeség, na mind1
laca
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: pén. feb. 11, 2005 12:19 pm

Tamás!

Ebbe jól beletrafáltál, mert az "I'm Going..." Az a dal, amihez én nem tudok hozzászólni. Valahogy sosem tudtam hova rakni, nekem talán egy kicsit nyomastó. Persze ez lehet, hogy a klip hatása. Látod, ezért jó neked, "friss aggyal", letet nekem is mást adott volna... :(

mi voltál a farsangon? :)))
queen21
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: pén. feb. 11, 2005 12:21 pm

Laca!
Nem hülyeség... Szerintem is vidám, nyugis, minden rendben van-os
queen21
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: pén. feb. 11, 2005 4:31 pm

Irok már egy "fílinget" én is. Nekem a My Baby Does Me alatt mindíg egy olyan kép ugrik be, hogy este a studióban veszik föl a számot. Félhomályban Fred ül egy bárszéken a mikrofon el?tt, egyik kezében cigi a másikban egy pohár ital. John a sarokban ül egy fotelban és elpilledve penget. Roger egy külön szobában dobol, sötétben, csak egy csomó gyertya világít körülötte. Aztán jön a gitárszóló rész, küls? kép a stúdióról, Brian a háztet?n játszik a telihold alatt.
Kb ennyi. Valami ilyen videót csinálnék hozzá.
Robin
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég

cron