Queen-kopp... :-)

xello [[ xello kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: xello Dátum: kedd dec. 21, 2004 4:41 pm

Sokan koppintják a Queen-t.
Pl. Blur: In the Country c. klipjeben kisertetiesen hasolit a tagok "elrendezesuk" a BoRhap-féle elrendezésre (tudjátok, a BR eleje). aztán ugyanez az együttes egyik albumának borítója is eléggé Hot Space gyanús (ugyanúgy rajzolva van a Blur 4 tagjának feje, mint a HS borítóján, és nagyjából a színek is stimmelnek).
A Westlife egyik albumának a borítója meg nagyon Miracle gyanús, csak a fejük nincs "összen?ve"(télleg a Miracle borítója kinek az ötlete volt?).
Aztán még ne is beszéljünk a Bikini "Részegen..." c. klipjér?l.
Tudtok még hasonlókat?
xello
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. dec. 22, 2004 10:45 am

Figyelem! Szentségtör? gondolat következik.

MC Hawer és Tekkn? új albumának borítóján is összen?tt fejek láthatóak. Igaz csak kett?.
typincs
 

mozart [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: mozart Dátum: szer. dec. 22, 2004 3:02 pm

Egyszer valami N-trance nev? formáció feldolgozta a GázosRózsa Paradise City-jét eléggé poénos formában...
A klipben felt?nt a bohémos felállás!
mozart
 

xello [[ xello kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: xello Dátum: szer. dec. 22, 2004 6:07 pm

Az MC Haweres szemét nekem is feltünt...
Es most forditsunk... mit gondoltok a The Invisible Man-rol? Nekem az olyan GhostBusteres...
xello
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szer. dec. 22, 2004 7:31 pm

mi volt a bikini klippben? :)
laca
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. dec. 22, 2004 8:41 pm

A Bikininél is vonattal törnek át egy falat.
typincs
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: csüt. dec. 23, 2004 3:58 pm

A "mozis" Demjén-nótát Menyhárt János gitározta (lehet, hogy ö is szerezte) föl. Nagy Brian-mániás, ami több dalukban is fölfedezhetö. Egyébként ö is 6 (de lehet hogy 2) pennyssel penget.

Megemlítem (bár biztos felesleges) az iceicebébit is..

Üdv.
ZzZ
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: csüt. dec. 23, 2004 7:43 pm

Én ilyen hasonlóságokat az Omega early :DD lemezei, és az István a király között találtam. Szegény Szörényi meg Bródy nem akartak sokat szarozni vele,és néha kisértetiesen hasonlít az Omegára a dolog.
Virágokat az öltöz?mbe...
laca
 

wm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: wm Dátum: csüt. dec. 23, 2004 8:45 pm

Ahhoz képest hogy az István a királyt saját bevallásuk szerint 10 évig írták... Tehát 10 éven át boncolgatták az early Omega lp-k titkait.Ez engem tök meglep. Mondj má' vmi konkrétumot! Ha azt írtad volna hogy a Jesus Christ Superstar-ra hasonlít az ok. Szerintem...
wm
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. dec. 24, 2004 12:15 am

Rosszul emléxem, h néhány éve volt egy olyan, h Bródy írta az Omega pár számát? Ennek tükrében lehet, h csak visszalopta...
Lacóka
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron