A megasztáros srác jimmy után Freddie-vel próbálkozik

Tüpi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tüpi Dátum: csüt. nov. 11, 2004 11:25 am

Starfleet: az az, bár én kb. csak 10 másodpercet láttam az egészb?l, fárasztó lehet egy ilyen m?sort végignézni...
Tüpi
 

Andi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andi Dátum: csüt. nov. 11, 2004 1:05 pm

Micsoda "bulvár-csámcsogót" nyitottam!!! :-)
Andi
 

typincs, a fõdohogó [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs, a fõdohogó Dátum: csüt. nov. 11, 2004 1:25 pm

Én is láttam. Suhajda Tibornak hívják. Jó fej volt, s?t még énekelni is tudott. Csak sajnos se csíp?mozgás, se "óriási, átüt?" egyéniség, meg hát Pély Barna is elég hülyén nézne ki vele a Best címlapján... Most már látható, a Megasztárban egy a cél: valami irányítható, különcköd? bigét "felfedezni", akit annyiszor használ a TV2, ahányszor csak akar.
typincs, a fõdohogó
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. nov. 11, 2004 3:09 pm

megasztár néven mit vártál? zenészt? pf
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. nov. 11, 2004 3:11 pm

de sztem nincs itt gond ezeket a jó embereket mint a Tibi is úgyis megtalálják megfelel? jólszituált emberek aztán csinálhatják sztárkodási kötelezettségek nélkül a lényeget: a zenét
chip
 

töpi [[ topi kukacka queen.rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: csüt. nov. 11, 2004 4:48 pm

Sziasztok!

Örülök, hogy láttátok és emlékeztek Suhajda Tibire. Valóban ? vokálozott (Fenyvesvölgyi Attilával) a 2000 januárjában tartott koncertünkön a klubban. És hát eléggé lezúzott mindekit azzal a Great Pretenderrel! Vissza is néztem most videón. Sajnáltam, hogy nem valami neki ill? nótát nyomott. Nagyon jó énekes, valami er?teljesebb dal kellett volna. De azért gratula neki!! Mi tudjuk, hogy a tegnapi felhozatalból messze ? a legjobb!

Keep Queening
töpi
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. nov. 12, 2004 1:12 pm

Akkor most miért nem a Great Pretendert nyomta? Még ?k választanak számot elvileg. (A kérdés költ?i.)
starfleet
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. nov. 14, 2004 7:35 pm

Megint leadták a drágánkat a naplóban! Hát valami remek! De a végén a pasi (nem Sváby, a másik) azt mondta, hogy legközelebb akkor adják le, ha fityiszt mutat magasról (v vmi hasonló)! Vagyis nem lesz Freddie...
Lacóka
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: hétf. nov. 15, 2004 11:09 am

AHÁ Töpi!!!!
Ezért volt ismer?s a srác...
Mondom magamban.. valahol már láttam..
Ott azon a koncerten pár éve nagyon jó volt. Most kevésbé.
Sajnálom
Pilátus
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. ápr. 13, 2005 7:35 am

Én is hallottam. Na majd a jó lesz nézni a tenyeres-talpas Tóth Gabit, amint "ki akar törni"!

Mellesleg a Benne leszek a tévében-ben (:)) is tátog majd valaki a Hammer to fallra, a ruhája nem is rossz!
typincs
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron