(csak) Az 5. legjobb zenekar

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: kedd nov. 09, 2004 9:10 pm

tulajdonképpen hallgatott itt már végig valaki egy Beatles lemezt, vagy csak irogattok róla?
Tamás
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd nov. 09, 2004 9:18 pm

Színt kell vallanom: csak az 1962-67 és a 1967-70 Blue Albumot ismerem. Ja, meg volt még egy stúdióalbum, az télleg nem teccett... De azért tartom a véleményem: a Beatles jó! (én szeretem)
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd nov. 09, 2004 9:21 pm

Egyébként a Stones-tól is a Bestof-ot ismerem össz-vissz, de ez elég, hogy eldöntsem, hogy tetszik (bár én úgy szoktam fogalmazni, h a Rolling Stones-t NAGYON szeretem). Na meg a Queen is a GH2-vel kezd?dött, tehát ne becsüljük le a felszínes tudást... :)
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd nov. 09, 2004 10:49 pm

Eszembe jutott, én a The Beatles Revolver-t hallottam.
(egyébként bocs, hogy kés?n szólok, de Hegylakó van a tv2-n, még kb egy óráig)
(nekem is most esett le)
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd nov. 09, 2004 10:53 pm

Ja, a fiúbandát hogy érted? Nekem err?l az N'Sync (hejesírási hibákért nem vállalok felel?sséget) meg a BSB jut eszembe (a magyarokat hagyjuk), de az semmiképpen nem a Beatles szintje
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd nov. 09, 2004 11:48 pm

Hú, ez jó volt! Az a WWTLF! Ezekkel a képekkel teljesen másképp jön le! Aztán mikor a pasi bekapcsolja a rádiót és Hammer to fall...! Azt hittem beszarok! És a végén végigadták a castingot, so még a Magicet is meghallgattam! Szép este volt a mai!
(egyébként volt egy dal, vmi New York-os; kicsit m?veletlen vagyok, ez a New York?)
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd nov. 09, 2004 11:53 pm

az az New York, Freddie boxban szebb némileg

fiúbanda... értsd qrva divatosak, sikítoznak nekik a csajok, nem is a zenét figyelik, dehát láttunk korabeli videókat, képeket, úgy kellett kimenteni ?ket a tömegek el?l...
chip
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: szer. nov. 10, 2004 12:01 am

Beatles ügyban ajánlott hallgatnivaló, a Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. Kb olyan mint a Night At The Opera a Queen-t?l. Szenzációsan hiper-szuper zene az egész album. aztán az Abbey Road, meg a Let it be. Ezekre nem lehet ráhúzni a je,je,je sablont. s?t az ezek elötti lemezek is túlmutatnak az els? két lemez kicsit "egyszer?bb" dalain. de az egyszer?ség itt nem pejoratív jelentéssel bír. nem hiába hívta ?ket Bernstein Schubert után a legnagyobb dalszerz?nek.
Tamás
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. nov. 10, 2004 12:09 pm

"nálunk" :)))))) ez teccik
chip
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: vas. nov. 14, 2004 7:38 pm

Hát tudod itt "nálunk".
Amolyan családias környezet. Kvínék a Boróka utca 2/a-ból.
Robin Hood
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 78 vendég

cron