(csak) Az 5. legjobb zenekar

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. nov. 04, 2004 10:23 pm

Az egy csoda! Nade el lehet dönteni, hogy melyik a legjobb dal? Ha a legjobb tízet akarom összerakni, akkor is marad harminc, amit siratok, hogy ki kell hagynom...
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. nov. 05, 2004 3:18 pm

ha nagyon muszáj, akkor White Queen BBC-s zongorás verzió
chip
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: pén. nov. 05, 2004 5:01 pm

Szerintem tiszta hülyeség az ilyen listák összeállitgatása. Egy pár éve aszittem felkötöm magam amikor a slágeren a szokásos év végi listán a Break free második lett és a vén ***** Tina Turner lett az els?. Hát van igazság??? Nincs. Ugyhogy kár keresni is.
Hameg nagyon kiakarják találni, hogy ki volt alegjob akkor statisztikailag kéne levezetni. Slágerlistás helyek, eladott albumok, koncertek száma, közönség és szakmai szavazatok alapján összesítve. Vagy valahogy így.
Vazze.... pfff Tina Turner : ))
Robin Hood
 

Andi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andi Dátum: hétf. nov. 08, 2004 1:05 pm

Szerintem is ez az eljárás lenne a helyes..., no meg akkor tuti a mi "fiaink" vinnék el a pálmát!!!
Andi
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. nov. 08, 2004 6:23 pm

Az biztos... Bár én szubjektív listára gondoltam, hisz úgysem lehetne olyan listát csinálni, amit mindenki elfogad. Én a Queen-b?l nem engedek, más viszont határozottan ellenzi (adjuk kezébe az Operát és nyertünk még egy embert az ÜGY-nek :)
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. nov. 08, 2004 6:39 pm

én ma tettem... "kielemeztem" egy emberkének (aki mellesleg huszonöt valahány évesen túli "vén rocker") a Queen I - Queen II - Sheer-t online, együtt hallgattuk, montam sztorikat, imádta

azért csak büszke vagyok rá :)) én a 19-es kis hülye magyaráztam egy "bennevan" embernek
sztem jobb volt mint a we will pepszi you!
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. nov. 08, 2004 6:40 pm

"én ma tettem.." szóval "nyertem" :))
chip
 

sese [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sese Dátum: kedd nov. 09, 2004 12:41 am

Szerintem zeneileg a Queen-nél nem volt, nem lesz min?ségibb rock zenekar. Én még a G'N'R-t imádom nagyon, mert zeneileg ?k is nagyon ott voltak. De vannak olyan zenekarok, akik azért válnak naggyá, mert stílust teremtettek például, nem azért, mert olyan dallamosak ( Beatles, Stones, Nirvana stb.).
sese
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: kedd nov. 09, 2004 8:35 am

A Beatles nem dallamos? Biztos?
Tamás
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd nov. 09, 2004 9:08 pm

Megvédeném a Beatles-t s kicsit lehúzó hozzászólásoktól: szerintem kellemes, hallgatható zenét csináltak, ami jópár zenekarnak mutatott példát (a Killer Queen montázs-klipjében Brian és Roger is kedvenc zenekarának említi), és valakinek el kellett kezdeni (bár ez ugyanaz, mint az úttör?-szerep). Egyébként pedig: Lennon is a genius...
Lacóka
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron