Freddie az FHM perverzei közt

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: szer. nov. 03, 2004 2:14 pm

Nekem tetszik,h így élt!!!
Rock&Roll!!!

(mellesleg az ilyen magazinok két oldallal kés?bb hasonló szexuális viselkedésre buzdítanak)

Éljen a szex!
Minden formája!!!
Pilátus
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: szer. nov. 03, 2004 7:41 pm

Freddie, mint híres perverz?
érdekes, így még nem s?r?n hallottam róla
: ))))

Amúgy nem értem, miért kell fennakadni rajta hogy miket csinált meg miket nem, esetleg hogy mi igaz bel?le...
17
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. nov. 05, 2004 10:28 pm

Azon gondolkozom, hogy tulajdonképpen mit is keres Freddie a perverzek között, hisz a szövegb?l nem derül ki nyíltan.
1 meleg (Elton John nincs ott)
2 nem utasítja el a rajongók ajánlatait (Stones nincs, bár az összes rock zenekart fel lehetne sorolni, ugyebár Rock&Roll)
3 vicceskedik egy ilyen helyzeten (mindenki jelentkezzen a szerkeszt?ségben, aki annak idején elmosolyodott Jáksó László hereszekadásán, vagy mijén)
Szerintem a 1 a legvalószín?bb, de új vitát jelenthet, hogy perverzitás-e a homoszexualitás. Szerintem nem, számomra sokkal perverzebb dolgok is elfogadottabbak manapság (MANAPSÁG - 18 vagyok), de ezeket nem sorolnám fel (remélem, nem baj) Több nem jut eszembe...
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. nov. 05, 2004 10:30 pm

Helyesbítés:
hereszAkadás
aZ 1
Lacóka
 

Oberon [[ coirm kukacka yahoo.co.nz ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szomb. nov. 06, 2004 3:21 pm

Nem értem, minek foglalkozni az ilyesmikkel... Egyszer valamelyik 3 bet?s lapnak volt egy sorozata "halj meg úgy, mint a kedvenced"(vagy valami ilyesmi címmel), aminek a Jim Morrisonnal fogglalkozó része akadt a kezembe. Azóta magasról pottyantok a hasonsz?r? újságokra.
Oberon
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. nov. 06, 2004 5:53 pm

Az is az FHM...
Lacóka
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: hétf. nov. 08, 2004 4:02 pm

Minden néz?pont kérdése. Az ilyen cicis-újságok olvasói nem m?vészi teljesítményekre kíváncsiak (bár az utóbbi id?ben már Michelle Wild is m?vészn?nek volt aposztrofálva, úgyhogy...), hanem valami disznóságra.
Másképp fogalmazva: van, aki imádkozni jár a templomba; van, aki az ingyen borért.

Ezt a cikket nem nekünk írták.
typincs
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szer. jún. 01, 2005 10:11 am

;goir;fotkjhg;lfthklf;kh;lgfkh;lgfkh;lgfkh;lgfkh;gfokhipor'u lk trpoy;fdlkhgptr[oyh[hoir[thirkhtrh



kjghmkjhgbmjgkjhgbjmbmnbgmnhguyigt uytcccuytcfytuhgfgiuygoiuyreoigyreguyireytgiretgiureyiureytireuyireuyirueyireyiureyiureyiureyiureyireuyiureyhriuehgkurdhgkdruhg



































































hkdhgkjdhgkjfdhkjfdhgkdjhgkfdhgkfdhgkfdhgkfdhgkhfdgkfdhkhfdgkfdjhgkfdjhgkfjdhgkfdjhgkjfdhgkjdfhgkjfdhgf
Vendég
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szer. jún. 01, 2005 2:05 pm

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
laca
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. jún. 01, 2005 3:51 pm

én is utáltam, amikor beleborult a rakott krumpli a billenty?zetbe, csak el?tte bontottam a netkapcsolatot :-)
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 142 vendég

cron