Freddie az FHM perverzei közt

Andi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andi Dátum: csüt. okt. 28, 2004 3:49 pm

Az ilyen cikkekel nekünk nem szabad foglalkoznunk, az a lényeg, hogy mi tudjuk mir?l szól ez az egész, és aki nem így van ezzel, az csak szegényebb
Andi
 

Lacóka [[ heinekenbaro kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. okt. 28, 2004 6:08 pm

Connor! Nekem vannak "rocker" ismer?seim, akik állításuk szerint szeretik és nagyon sokra tartják a Queent, mégis, ha szóba kerül, rögtön Freddie identitásán élcel?dnek. Ha pedig valaki nem elég m?velt zeneileg, és netalántán nem ismeri a Zenekart, akkor a bemutatószöveg kb els? 3 mondatában benne van, hogy az énekes b*zi. Ehhez képest nekem a múltkor a WWRY DVD közben az jutott eszembe, hogy Freddie-nek kicsit b*zis a mozgása :))) Azt hiszem, hogy ha valakinek ez téma, az max slágerrádiós Queen-ismeretet jelent.
Lacóka
 

Gindl István [[ gindlistvan kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Gindl István Dátum: csüt. okt. 28, 2004 7:29 pm

Bár nem vagyok oda a homoszexuálisokért,s?t inkább azt mondanám,hogy ki nem állom ?ket,de a Queen más eset!!!Freddie az egyedüli ember akinek talán az egész világ megbocsátotta (velem együtt)ezt a "b?nét"!!!Az a véleményem,hogy sokkal többet adott ? az emberiségnek,a rajongóknak,a rock zene generációjának,mintsem,hogy ezért elítéljék!!!Soha nem kezdenék ki saját nememhez tartozóval,viszont a Queent mindig is imádni fogom!!!Engem is bánt,ha Freddie-t pocskondiázzák,de hála istennek én nem nagyon találkozok ilyen esetekkel!!!A hangja a tehetsége csodálatra ad okot,nem véletlenül emlegetik még ma is "King of Rock"-ként!!!
Gindl István
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. okt. 28, 2004 8:05 pm

hát sztem a "buzis mozgás" el?nyére vált az él? el?adásokon, lásd dragon attack :)) más "nemheteró" el?adók általában undorítóak de ? ebb?l is jót csinált
chip
 

Lacóka [[ heinekenbaro kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. okt. 28, 2004 8:50 pm

Persze, hogy nem negatív! Freddie színpadi mozgása hasonló Queen-védjegy, mint Brian gitárjátéka (vagy haja :)) Persze, fent (izé, lent) említett ismer?seim ezen is borzadoz(ná)nak, de szerintem akkor is egy élmény!
Lacóka
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. okt. 28, 2004 8:50 pm

Nem értem a problémát! Mit vártatok, az FHM perverzek rovata majd ódákat fog zengeni a Rapszódiáról, a Live Aidr?l meg a Wembley-r?l (stb-stb.)??? Én örülök, hogy egyáltalán megemlítették. Azt hiszitek, tíz év múlva az újságok és újságírók új generációja még mindig a let?nt id?k bálványaival fog foglalkozni? Telítve lesz addigra a piac valóságsó-szerepl?kkel, a színészeket, zenészeket stb. már csak a szakma berkeiben fogják ismerni. Én speciel örömmel olvasom Freddie nevét, (majdnem) bármilyen kontextusban. Örülök, amíg tudják, hogy buzi. T?lem nemrégiben együttérz?en kérdezték, hogy ugye kábítószer-túladagolásban halt meg. Err?l ennyit.
SEA
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. okt. 28, 2004 8:52 pm

Már várom Briant és Rogert Britney-vel (ja, vele nem, mert ? túl nagy SZTÁR ehhez) a legújabb valóságshow-ban. Vagy a nyugat már kin?tt ebb?l? Mi az új divat? ?szintén szólva qrvára nem érdekel.

Megyek, és felcsapom a lemezjátszóra a sz*r jugoszláv Jazz lemezemet.
SEA
 

Lacóka [[ heinekenbaro kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. okt. 28, 2004 8:55 pm

Persze, hogy jó, hogy megemlítik, és emlékeznek rá, a baj csak az, hogy ebben a témában. Mikor az FHM csinált egy XX legnagyobb rockzenész (vagy vmi hasonló cikket) akkor én hiányoltam egy kicsit Freddie-t, hisz mint ?k is elismerik, tudott élni. Egyébként én bírom az FHM-t, a n?kön túl is tud érdekes dolgokat mutatni, ami kevés hasonló kaliber? magazinról mondható el.
Lacóka
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. okt. 28, 2004 11:38 pm

A meleg témáról csak annyit. Kiakadnak sokan a melegeken, de ha 2 lány szereti egymást az már más, ugye? Akik nem szívlelik a melegeket, azok gondolkozzanak el ezen is...
Coulthard
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. okt. 29, 2004 7:07 am

Chip: Nem, nem Tibetbe. :)
Coulthard: Teljesen jogos! Amikor még rádióztam, elég sok meleg vendéget hívtam meg, hogy a sok agyament, aki ez alapján ítél el valakit, esetleg vegye már észre, hogy senkinek semmi köze ahhoz, ami a másik hálószobájában folyik és ez az adott ember életének egy része, de még nagyon sok másik rész is van mellette. A betelefonálók nagy részének tetszett, ha két lányt látott együtt, de utálta, ha fiúkat. Mikor megkérdeztem, hogy szerintük mi lehet az oka, egyik sem tudott normális választ adni. ?szintén szólva, sok meleg barátom van és mindegyik más, csak egy dolog van, ami közös Bennük, hogy mivel állandó negatív élményeknek vannak kitéve, sokkal érzékenyebbek minden bajra és rossz dologra és éppen ezért Hozzájuk bármikor fordulhatok, ha van valami bajom, soha nem az a reakció, hogy nincs id?m, stb. Bocsánat, a hosszú fejtegetésért, de nem bírom elviselni, amikor még mindig az a téma, hogy valaki meleg vagy sem. Kit érdekel? Bárki is megkérdezi a barátaitól, hogy vajon kivel vagy milyen eszközökkel bújtak ágyba el?z? este? Szerintem nem igazán, mert hogy nem is ez alapján választunk barátokat magunknak. Egyébként én már megint nem bírtam ki és írtam az újság kiadójának, hogy talán ha már írnak Freddie-r?l, akkor olyasmit írjanak, ami méltó Hozzá, bár azt is megírtam, hogy ez nem Freddie-t min?síti, hanem azt, aki ezt írta és aki hagyta, hogy megjelenjen. Azért ne írjanak Róla, hogy legyen min csámcsogniuk. Nem bírom, hogy itt bárki írhat bármit és semmit nem lehet tenni ellene, max. jól felidegesíteni magunkat és írni egy mail-t err?l.
Kriszti
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 123 vendég

cron