Freddie az FHM perverzei közt

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. júl. 18, 2005 1:19 pm

sztem ne fejtse ki
chip
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. júl. 18, 2005 3:28 pm

FMBMRTJD, én elhiszem, hogy jót akarsz, de valahogy nem nagyon jönnek be szerintem az írásaid. Itt nem azt kell nézni, hogy mi nem dics?ség, hanem, hogy mi az. Másrészt nem hiszem, hogy itt bárkinek túlzottan számítana hogy milyen beállítottságú volt.
Lehetett volna hetero is, aki egész életében mondjuk szakács, és sose lett volna bel?le az, aki...
Nem hiszem, hogy az dics?bb lett volna.
Coulthard
 

FMBMRTJD [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: FMBMRTJD Dátum: hétf. júl. 18, 2005 4:39 pm

Akármilyen beállítottságú,ilyet nem lenne szabad írni róla.
FMBMRTJD
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. júl. 18, 2005 5:15 pm

Nekem ez jutott eszembe:

""" Pilátus 2004.11.03. 14:14



Nekem tetszik,h így élt!!!
Rock&Roll!!!

(mellesleg az ilyen magazinok két oldallal kés?bb hasonló szexuális viselkedésre buzdítanak)

Éljen a szex!
Minden formája!!! """


(bocs h így idemásolom, de ez jó)

Másrészt szégyen melegnek lenni? Szégyen nem "diszkózenét" hallgatni? Szégyen verseket olvasni? Szégyen olyat csinálni, ami te vagy csak azért, mert mások nem úgy csinálják?

(mért érzem ezt nagyon kusza gondolatmenetnek?)
Lacóka
 

F [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: F Dátum: hétf. júl. 18, 2005 5:31 pm

F
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. júl. 18, 2005 5:35 pm

nem kusza ez
chip
 

Mellékesen megjegyezném,hogy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mellékesen megjegyezném,hogy Dátum: hétf. júl. 18, 2005 5:37 pm

Mellékesen megjegyezném,hogy sok ellensége van a homoszexuálisoknak.Egy fésületlen szavú konzervatív emberke így vélekedett:

"A homoszexuálisoknak egyetlen célja az élvezkedés,nem tudják hova **arjanak nagy idejükben.Semmi képpen nem engedélyezhetik az e fajta megnyilvánulást.A homoszexualitás terjeszti a halálos fertöt!"

Sztem kicsit túlzott az illetö ezzel kapcsolatban...
Mellékesen megjegyezném,hogy
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. júl. 18, 2005 5:46 pm

f?leg h alapból a férfiakat itélik csak el általában mig a n?ket elnézegetik...
chip
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. júl. 18, 2005 6:28 pm

Mellesleg: "Nem valami nagy dicsöség,de ez van"

Nem hiszem, h ha vmire büszke lehetek, az éppen az, h heteroszexuális vagyok...
Lacóka
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd júl. 19, 2005 6:45 am

Nem hiszem, hogy bárki is úgy alakítja a baráti körét, hogy mindenkit kifaggat a szexuális szokásairól. Az, hogy ki kivel és hányszor fekszik le, mindenkinek a saját dolga és egyáltalán nem befolyásolja, hogy egyébként milyen ember.Ezen kívül meg egyáltalán nem azon múlik, hogy kinek hány partnere van, hogy meleg-e vagy sem. A melegeket sokan elítélik, ha gyakran váltogatják a partnereiket, de azért ha egy hetero srác egyszerre több csajjal is kavar, az a férfiak körében legtöbbször elismerésre méltó szokott lenni. A HIV és a melegség összevonása pedig egyszer?en primitív dolog. Ezért sz?rtek ki idén jópár fiatal hetero lányt. ?k is biztos azt hitték, hogy csak a melegek kaphatják meg.
Kriszti
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 63 vendég

cron