Freddie az FHM perverzei közt

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd júl. 19, 2005 9:16 pm

nem... jó kedvem van és meg is tartom...!!! :D
chip
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: kedd júl. 19, 2005 10:32 pm

"Mellékesen megjegyezném,hogy az AIDS nem hagy olyan sok idQt az áldozatnak." Ha megfert?z?dsz, élhetsz 20 évig is még, attól mert benned van a hiv vírus... Akkor, ha kialakítja a betegséget, az AIDS-t, már csak pár éved van vissza. Pl ott van Earvin "Magic" Johnson, aki 92óta hiv fert?zött azthiszem, azóta is él és virul, igaz abba hagyta a kosárlabdázást.Mit is akartam írni? Nemtudom, kés? van, na mind1. Csá
laca
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. júl. 20, 2005 7:16 am

Van olyan barátom, aki 12 éve AIDS beteg. Nem fert?zött, hanem már beteg stádiumban van, 12 éve. Szóval nagyon sok mindent?l függ, hogy mennyi ideig lehet együtt élni ezzel a vírussal, de az tuti, hogy nem a homoszexualitástól függ, hogy ki meddig él. Egyébként meg az is biztos, hogy nem az "indiai leveg?" tette Freddie-t különlegessé. Vele kapcsolatban pedig szomorú, ha valakinek csak a betegség jut eszébe. Nem kellene, hogy ez így legyen.
Kriszti
 

M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: M Dátum: szer. júl. 20, 2005 9:09 am

M
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szer. júl. 20, 2005 9:13 am

Ez a zenéje utáni legfeltünöbb dolog,de sztem az érdeklödöket jobban érdekli a betegség.Sajna.
Vendég
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. júl. 20, 2005 9:16 am

ez nem Freddie-t min?síti
chip
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. júl. 20, 2005 9:47 am

Az biztos.
Kriszti
 

Mellékesen megjegyezném,hogy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mellékesen megjegyezném,hogy Dátum: szer. júl. 20, 2005 10:06 am

Egyáltalán mit képzelnek magukról az FHM-esek?
Mellékesen megjegyezném,hogy
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: szer. júl. 20, 2005 11:05 am

Most ahogy így olvasgattam ezt a topikot arra gondoltam h milyen jót röhöghet Freddie fentr?l nézve h milyen harc folyik 'érte' :))
Sztem ? életében nem foglalkozott ennyit az AIDS-szel mint amennyi itt van...:D
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: szer. júl. 20, 2005 12:56 pm

Szerintem akinek Fred-r?l csak az aids jut eszébe az nem Queen-es de még csak nem is zenekedvel?. És valóban nem a homokossága miatt lett aids-es hanem mert sürün váltogatta a partnereit és a balsors összeakasztotta egy fert?zöttel! És még annyit hogy a szennylapokat nem érdekli a rajongók érzékenysége! Nem kell velük foglalkozni.
whiteman
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron