Legjobb/ legrosszabb borító

Elton János [[ :nincs ]]

HozzászólásSzerző: Elton János Dátum: kedd okt. 03, 2000 7:05 pm

Sziasztok! Az jutott az eszembe, hogy meg tudjátok-e oldani azt, hogy a Freddie szüleivel, kollégáival és barátaival zaljó caht id?pontjában legyen egy monstre klubnak?? Vicces lenne szerintem, ha összegy?lnénk egy számítógép körül és azok is a dolog közelébe kerülnének, akik nem beszélnek elég jól angolul.
Elton János
 

Kalmár Attila [[ Attila.Kalmar kukacka office.ksh.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kalmár Attila Dátum: kedd dec. 12, 2000 3:53 pm

A lemezborítók tekintetében nekem legjobban a QueenII jön be, a legócskább pedig a Hot Space. Nyilván nem tudok elvonatkoztatni a borító mögötti zenét?l..
Mindkett?n ugyanaz a négy ARC látható; mégis a QII-n valahogy jobban együtt vannak, a HS-n pedig mintha négy különálló pasit látnék. Ja és jobban szeretem ?ket vállig ér? hajjal. Azt hiszem ez a legnyomósabb érv.

Üdv Mindenkinek
Kalmár Attila
 

Andrew [[ andrewp kukacka egon.gyaloglo.hu ]]

HozzászólásSzerző: Andrew Dátum: hétf. dec. 25, 2000 8:30 pm

Kalmár Attila biztosan egyet ért velem abban, hogy a fiúk a The Miracle borítóján vannak leginkább együtt. A Made In Heaven CD illetve LP borítója nyugalmat áraszt. Nekem ezek a kedvenceim.
A legrosszabb nálam egyértelm?en a Sheer Heart Attack. Nagy kavalkád az egész. A Queen borítóját sem díjazom. Kedvenc kislemez borítóm egyébként az Under Pressure és a Body Language........
Andrew
 

Syrus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Syrus Dátum: hétf. máj. 27, 2002 11:39 am

Számomra a Queen Greatest Hits borítójának van a legszebb, legigényesebben elkészített borítója amihez hozzáadódik a hits II príma melléklete is.
Syrus
 

bawik [[ rapstar kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: bawik Dátum: pén. jún. 14, 2002 5:21 pm

Legjobb boritó: Made In Heaven, Miracle
Legrosszabb boritó: Jazz
bawik
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég

cron