H-E-L-P !!! Mi a flac van???

Szilvi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Szilvi Dátum: vas. máj. 16, 2004 10:56 am

Hi!
Légyszi segitsetek! Most töltöm a queenzone.com-on hírdetett Knebworth koncertet, de látom hogy a kiterjesztése "flac". Ez mi? És mivel tudom lejátszani! El?re is köszi!
Szilvi
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. máj. 16, 2004 11:56 am

A flac egy tömörített file, gyakorlatilag olyan, mint pl. az mp3. Winamp alá van flac plug-in, ezzel letudod játszani a file-okat. Illetve van egy flac "baszkuráló" progi, a nevét nem tudom sajnos, amivel wav-ra vissza lehet alakítani a flac file-t, majd mp3-ba tömöríteni, ha kell.
Coulthard
 

Szilvi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Szilvi Dátum: vas. máj. 16, 2004 1:49 pm

Köszi a segitséget!
Akkor Winamp-al majd letudom játszani ha van egy olyan plug-in-om. De valamit nem értek. Ha jól tudom ez videó. Legalábbis gondolom, mert mp3 csak nem lenne 700 MB. Szóval azzal a baszkurálóprogival megtudom csinálni wav-ba, majd mp3-ba, de hogy lesz akkor bel?lle videó? Bocs ha én vagyok a hülye de ezt nem értem.
Szilvi
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. máj. 16, 2004 8:05 pm

Nincs mit!
Nos, én is beszívtam el?ször, mert azt hittem videó, de nem. Megnyugodhatsz, az audió lesz és az mp3 után már nem kell csinálni vele semmit, mert sehogy se lesz bel?le videó. A Winamp-hoz meg csak a plug-in kell és mehet is átalakítgatás nélkül.
Coulthard
 

Tamás [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: hétf. máj. 17, 2004 8:00 am

A falc egy nem vagy alig tömörített veszteségmentes-formátum,ezért ilyen nagyok a file-ok. Végül is, majdnem az eredeti wav file-t töltöd le, amit wav-vá konvertálás után ki lehet írni audiócd-re. Nem érdemes mp3-ra alkítani, épp ez a lényeg benne.
Tamás
 

Szilvi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Szilvi Dátum: hétf. máj. 17, 2004 6:23 pm

Mégegyszer kösz a segitséget és a felvilágosítást!
Szilvi
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron