Melyik volt a legjobb buli?

Emese [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Emese Dátum: pén. máj. 26, 2000 10:59 am

Hello Queen klubosok, arra lennék kíváncsi hogy melyik buli volt eddig a legjobb nálatok? Írjátok meg az élményeiteket!

Üdv
Emese
Emese
 

tibi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tibi Dátum: csüt. jún. 01, 2000 11:31 pm

Nekem a legemlékezetesebb az els? találkozásom a Queen klubbal. Ez 1991 decemberében történt és a dátumból már sejthetitek, hogy milyen hangulat uralkodott akkortájt a Queen körül.Bementem a klubba és éreztem, hogy itt valami TÖRTÉNIK. Mindössze annyi, hogy az a kb 100 ember itt együtt,IGAZÁN gyászolta Freddie-t, aki számukra sokkal többet jelentett, mint egy énekes. Hiszen tudjuk, ? legenda.A falon egy kép Róla, alatta gyertyák ropják lobogó táncukat a Bohemian Rhapsody egyre halkuló dallamára...
tibi
 

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: szer. júl. 12, 2000 11:07 am

Szerintem is az emlékkoncertek voltak a legjobbak és persze a 18. születésnap is nagyon jó volt, de azért lehettünk volna többen is. Töpike, Ti igazán kitettetek Magatokért! Na de majd legközelebb biztosan sokkal többen leszünk. Például novemberben. Ezek azok a klubnapok, amikr?l lehet ugyan írni, de azt a hangulatot úgy sem lehet szavakkal kifejezni. Olyankor mindig azt érzem, hogy nagyon jó a klubhoz tartozni, mert mi szavak nélkül is megértjük egymást.
Kriszta
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 7:07 pm

szerintem is
laca
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 7:28 pm

:) :) :) :) :) :) :) :)

laca, Te egy igazi m?vész vagy...
ZzZ
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szomb. ápr. 10, 2004 9:57 pm

:) Jó volt nosztalgiázni. :)
Kriszti
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron