Az elsõ...

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: szer. ápr. 07, 2004 7:28 pm

Bizonyára sokatoknak nagyon meghatározó a Queen érzés - csakúgy mint nekem, bár valószín?leg sokban különbözünk. Érdekes lenne, -"persze csak ha vállalod.." :) - ha összehasonlítanánk, ki milyen "kora születés?..(Sz.S.)" és hogyan találkozott A ZENEKARRAL.

Jómagam 27 vagyok, és 9 évesen "fert?z?dtem meg."
Életem els? kazettáját kaptam szülinapomra, amin a THE GAME és a HOT SPACE volt...
ZzZ
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. ápr. 07, 2004 7:38 pm

"nemtommikor de kicsi voltam" láttam a Radio klipjét, azt hittem hogy medvék tapsolnak, szal annyira nem meghatározó... aztán pár év múlva a Magic klipet, ott apum mondta hogy nézzem milyen jó, nem nagyon kötött le...
aztán kb 3 éve "danubiuszoztam", de szerencsére nem mosták át az agyam, ugyhogy ott megteccett pár dal, mindr?l megtudtam hogy Queen, ezután a danubiusz méltó helyére (feledésbe) merült, aztán tudatosan kerestem a Zenének nevezhet? dolgokat... utóbbi egy éve ("pluszminusz" 1-2 hónap) történt... ennyi
chip
 

Gabesz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 7:34 am

26 vagyok, els? "találkozásom" a Queen-el 1987 (10 évesen). The works. Ki tudta akkor még, hogy ez egy elég új albumnak számít. Keresztapám abban az id?ben mesélte, hogy hogy bánja, hogy nem tudott ott lenni a bp-i koncerten, a mozi nem kárpótolta. Mozi: Hegylakó. Ohh azok a '80-as évek.... Aztán jött 91... .... Innuendo (a kedvencem)... 90-es évek újságcikkek kiollózása, összes kazi, majd cd beszerzése. Made in heaven ? beharangozásakor nem hittem a fülemnek, ?új dalok????? ?. 98 jött a net az infóáradat. S hát be kell vallanunk ennek köszönhet?en még jobban virágzik a zenekar 12 évvel a megsz?nés után.
Gabesz
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 9:47 am

Én 26 éves vagyok és nem tudok pontos évet mondani, hogy mikor is váltam "függ?vé", de az els? élmény nekem nem zenei volt, hanem volt egy kép Freddie-r?l az egyik újság, talán IM, címlapján. Belenéztem a szemébe és nem tudtam levenni a szemem róla. :) Azután beazonosítottam, hogy a dalokat, amiket idáig is imádtam, ? énekli és utána már nem volt megállás. :) A halála után ez kiegészült azzal, hogy azóta folyamatosan prevenciós munkát végzek, és az a szempár ilyenkor is mindig el?ttem van. :)
Kriszti
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 12:49 pm

Öööö... Isten ments, hogy ünneprontó legyek, de ilyen topik volt már (néhány), nem...? Nem mintha baj lenne, csak...
SEA
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 2:23 pm

Na ebben biztos voltam, mint ahogy abban is, hogy lesz aki erre figyelmeztet ahelyett, hogy mosolyogna magában és nem kattintana bele.
A többieknek pedig köszi, érdekeseket írtatok.

Lehet, hogy nem olvastam végig az összes topikot, de érdekelt, hogy hogyan jöhet össze olyan sokféle ember a Queen neve alatt.
Beleértve -SEA- az olyanokat is, mint Kojak, aki még azt is vitatja, hogy a Queen rockzenekar volna.

Üdv.
ZzZ
 

kojak [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: kojak Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 4:59 pm

ZzZ!

Megtisztelve érzem magamat, hogy megemlíted a nevemet!! :-))))
kojak
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 5:24 pm

Hát még én.
SEA
 

kojak [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: kojak Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 5:29 pm

De én azért jobban!!! :-))
kojak
 

Methos [[ innuendo_14 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 7:08 pm

Én 14 éves vagyok, és eccer felmentem nagybátyjám szobájába. A többi szerintem ismert sztori a HQFC körében ("a hülye kis pisis elveszti a '86-os bp.-i koncert jegyét"), és ott találtam meg az Innuendo kazettát, és miközben hallagattam, eszembe jutott a Ballantines angyal a reklámból és a spanyol gitár....
Ennél gyönyör?bb érzést sem kívánhat magának az ember...
Methos
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron