Moderáció?

slightly mad [[ petejan kukacka freeemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: slightly mad Dátum: pén. márc. 26, 2004 9:46 pm

Nem tudom miért gondolod SEA, hogy a leírtak miatt zuhan majd a népszer?séged. Ha van akik ezért negatívan ítél meg téged, nos pont azokról szól amit írtál. Én egyetértek.
slightly mad
 

slightly mad [[ petejan kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: slightly mad Dátum: pén. márc. 26, 2004 9:48 pm

'... vannak akik ezért negatívan ítélnek ... ' Bocs.
slightly mad
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szomb. márc. 27, 2004 10:13 am

Volt id?, amikor inkább nem írtam semmit, mert folyamatosan nekem ugrott valaki és sokszor nem a legszebb stílusban. Mostanában szerencsére nem ér ilyesmi, de azért nagyon is látom, amir?l SEA írt és teljesen igaza van. Különleges hely ez és mindig szem el?tt kellene tartanunk, hogy az esetek dönt? részében nem "ellenségek" írnak ide. Az internet nagyon jó dolog, de sokan azért meg merik tenni és írni azt, amit szemt?l szemben nem mernének. Ha mindenki csak olyasmit írna, amit személyesen is fel mer vállalni, akkor talán nem lennének durva helyzetek.
Kriszti
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szomb. márc. 27, 2004 1:20 pm

Az én javaslatom technikai szempontból a következ?: Jó megoldás lenne, ha a fórumot csak regisztrálva lehetne használni. A fórum admin - akinek azért bizony kellene, hogy legyen ideje legalább naponta végignézni a témákat - cenzúrázná, vagy dúrvább esetben kitiltaná a fórumról a nem kívánt hozzászólást/illet?t. Nyílván új névvel lehetne kezdeni el?r?l a beszólogatást, de ha valakinek fontos a neve (ugye volt erre itt példa), akkor meggondolná, hogy megéri e letiltatni a nevét.
Másrészt viszont sajnálom, hogy ilyenekr?l kell itt írni, mert hát szépen írogattunk Mi itt ilyen megszorítások nélkül is anno...
Megjegyzem a fórum admin lehetne akár olyan ember is (több is), aki nem a vezet?ség tagja, de mindenképpen a lehet?ségekhez képest elfogulatlan és megbízható!
Coulthard
 

gabcsiga [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gabcsiga Dátum: szomb. márc. 27, 2004 2:39 pm

Üdvölet Nektek! Úgy érzem itt végre gátlások nélkül írhatok egy pár sort...nemrég van csak netem és rögtön az volt az els? dolgom, hogy megkeressem ezt a honlapot. Sokszor lett volna véleményem, de nem mertem leírni...kissé furcsának t?nt, hogy néhány hozzászólás nem volt túl "kedves"...így nem mertem írni...
Én csak egyszer?en, de szeretem a Queen-t és a fiúkat.Bár nem régóta figyelgetem a hozzászólásokat szóval lehet, hogy csak Én vagyok túlérzékeny...és egyébkéntTi már rég óta ismeritek egymást...míg én csak úgy beestem ide.Remélem, hogy csak rossz napokat fogtam ki!
gabcsiga
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. márc. 27, 2004 4:20 pm

Történt mostanában valami kirívó?
starfleet
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. ápr. 06, 2005 10:44 am

A moderációval az a baj, hogy a moderátortól függ. Vagyis, ha szubjektív "cenzúra" van, nem lehetünk soha biztosak abban, hogy téynleg azért töröltek bennünket, mert átléptük az illend?ség határát, vagy azért, mert a hozzászólásunk sérti valaki olyannak a véleményét, aki a moderátornak szimpatikus(abb).

Én pont azt szerettem ebben a fórumban, hogy nem kell regisztrálni. A letiltásokkal igenis vissza lehet élni, s?t velem már az is el?fordult, természetesen nem itt, hogy egy-egy provokatívabb megjegyzésem után egyes drága regisztrált felhasználók telespamelték a postaládámat. Volt, aki vírust is csatolt emlékbe. Pedig nem sorolom magamat a mindenkivel összeakaszkodók, beszólógatók, kötözköd?k és anyázók közé. S?t két éve, amióta rendszeresen beirogatok ide, talán csak kétszer sért?dtem meg látványosan. Bár els? alkalommal elég csúnyán leugatott valaki. Ráadásul olyan valaki, aki nálam sokkal régebben itt van, s?t felteszem, bár én személyesen itt senkit sem ismerek, talán valamiféle alapítója(?) ennek az oldalnak. És nemcsak velem volt undok! S?t bunkó. Engem minden esetre annyira megsértett, hogy két hétig nem jöttem vissza, és azt fontolgattam, soha nem térek vissza.
Mivel ? például jó eséllyel pályázna a moderátor posztjára, hiszen itt nagyon hallgatnak a szavára (természetesen a kvínezésben elért eredményeit, tudását nem vitatom), de lobbanékony természete miatt bánnám, ha ? hivatalosan is megmondhatná a fórumban, mennyi az annyi. Félhivatalosan már úgyis csend?rködik.

Szóval: önmérsékletre intenék mindenkit. Továbbá egy jó tanács: a provokátorok csak kiabáljanak, ne tör?djünk velük! Mindaddig csinálni fogják, amíg 25-en foglalkoznak egy jól(?) irányzott mondatukkal. Ha lesz*rjuk ?ket, megunják és továbbállnak. Szerintem! :)
typincs
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: szer. ápr. 06, 2005 6:48 pm

Bár személyesen nem vagyok érintett a vitában illetve hát mégis mint fórum felhasználó azért elmondom mit gondolok. Én szeretek idejönni. Jó fejek az emberek, jókat nevetek, segit?készek is meg miegymás. De hát azért ez már tarthatatlan hogy ez a béke sziget ez a Man Made Paradise ilyen viták és beszólások helyszine legyen. Egyáltalán nem örülök hogy a sok sok ovis közül néhányan ugy döntöttek beleszarnak a homokozóba és igy a többi sem tud homokvárat épiteni nyugodtan. Hamár mindenáron hasmenésük van legalább kaparjanak rá egy kis homokot hogy ne legyen olyan feltün?.
Ma már rossz érzéssel jöttem ide hogy most milyen ujabb baszogatást találok itt. Ami nem esik jól. Mert azt jelenti hogy csalódnom kell valamiben amit nagyon szeretek. És életemben már annyit kellett szeretteimben csalódnom, és az utóbbi id?ben a körülöttem lév? biztos pontok mind lufiként durrannak szét, hogy nem akarom hogy itt is ez legyen. Nah hüpp lécci béküljetek vagy rendezzétek a dolgaitokat vagy akármi csak ne ez legyen. Köszöntem szépen!
Robin
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: szomb. ápr. 09, 2005 9:18 am

Köszi SEA!!

A legkomolyabban mondom,h már hónapok óta bujkál bennem valami hasonlo mondanivaló, de valamiért mégsem írtam meg eddig..
Megtetted helyettem!!!
Valóban évekkel ezelött kicsit barátságosabb volt a hangulat..
Valamivel még kiegésziteném gondolatidat:
Ezúton kérek mindenkit aki valóban szereti a Queen-t, és rajongónak tartja magát,ill írogat ide a fórumba, h legyen kicsit elfogadóbb,és barátságosabb az idetaláló VADIÚJ látogatókkal szemben!!!
Többször tapasztaltam, h ezeket a néha esetleg bugyutának tünö hozzászólásokat egyböl kikezdik, ezáltal kirekesztik, elüldözik az új "neveket" (kiv.persze a direkt provokálókat, azok menjenek a francba).
Szóval ne tegyük,mert a Queen-t nem egyformán rajongjuk, és nem mindenki naprakész, és kétlábon ülö rock enciklopédia...

Ez az én véleményem:)


Köszi, Queen mindörökké!
Pilátus
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron