Jim Hutton gyûjtemény

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: hétf. márc. 29, 2004 5:37 pm

Ha jól emlékszem, akkor Franky épp te nem t?ntél annak. (visszaolvasva:...-mínusz Franky.)

Amúgy 95-ben és sem tudtam, hogy ki lesz a barátn?m 2000-ben, vagy kés?bb...
starfleet
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. márc. 29, 2004 7:40 pm

a fodrászüzletben biztos nem volt rádió
chip
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: hétf. márc. 29, 2004 7:50 pm

Huh, na ezért tartom magam távol az érzelmi vitáktól...HA valakir?l nem tudta, hogy kicsoda, micsoda, milyen gazdag, talán akkor nehezen vádolható, hogy a nevéért szereti. Az meg, hogy 82-ben nem tudta, hogy ki az az FM, az ugye még nem zárja ki, hogy nem szerette 86-ban, vagy 91-ben?! Ennyit a Mónika Show-ról.
starfleet
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: kedd márc. 30, 2004 12:39 pm

Szerintem is ízléstelen, hogy kiadja könyvként a magánéletüket, én ezért nem szeretem annyira Jim-et. Megnéztem a könyvben és nem '82, hanem '83.
Starfleet, pont ezaz hogy a könyvét azzal kezdi hogy '83-ben odament hozzá Freddie egy melegbárban, de akkor még azt se tudta hogy ki az a Freddie Mercury. Szóval abban igazad van hogy ha ezeket nem tudta róla hogy gazdag meg híres akkor nyílván nem vádolható azzal hogy ezért szeretett bele. De mi van ha pont ezért írja a könyvéba azt hogy nem is ismerte. Érted? Egyébént szerintem se kéne jobban belemélyednünk ebbe a témába mert tényleg semmi közünk hozzá.
Franky
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: kedd márc. 30, 2004 2:42 pm

(Nem akartam ilyen irányba terelni a témát.)Sztem hogy igazából miért is adja el Jim Freddie cuccait, sohasem fogjuk megtudni, sajnos (vagy talán hála az égnek?) nem látunk bele a lelkébe. De ha 83-ban azt se tudta, kicsoda FM, akkor tényleg nem érhetnek neki azok a cuccok vmi sokat...
17
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: kedd márc. 30, 2004 3:08 pm

Mivel Freddie-t nagyon szeretjük, ezért szerintem ne elemezgessük Jim lelkivilágát és hogy mikor hazudott és mikor nem. Remélem Freddie boldog volt Vele, ez a lényeg.
Kriszti
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd márc. 30, 2004 3:11 pm

hagyjuk az összeesküvés elméleteket...
starfleet
 

Re: Jim Hutton gyûjtemény

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: vas. jan. 03, 2010 11:03 am

Na hát megoldódott a kérdés... bő 5 év Chip jóslatai után... szegény, (nekem) drága Jim!! :cry:
Elég ijesztő, mert 1-jén több év után először véletlenül a kezembe akadt a Fridi-interjú vele.
Remélem, most odacsapódik megint az (egyre gyarapodó...) slepphez Freddie köré... :')
Peterrel ők akkor tulajdonképpen jóban voltak, egyébként? Csak mert állatira örültem volna, ha Jimmel bratyizunk össze, de így alakult, és kénytelen voltam Peterbe "beleszeretni"! :)

RIP dear Jim.

Nem kezdődik valami jól ez a tuti év... :|
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: Jim Hutton gyûjtemény

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: hétf. jan. 04, 2010 7:27 am

Olyan marhaság ez, élet meg halál... Valahol azt írták a neten, hogy "smoking-related" illness, a könyvben pedig leírja, hogy ő is beteg volt... 60 éves! az nem kor, hipp-hop, mi is annyi leszünk maholnap, ha nem figyelünk. Az "átkozott ír boszorkány" elment.
May you rest in peace.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Jim Hutton gyûjtemény

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: kedd jan. 05, 2010 7:34 pm

Attila aki Otyec írta:Olyan marhaság ez, élet meg halál... Valahol azt írták a neten, hogy "smoking-related" illness, a könyvben pedig leírja, hogy ő is beteg volt... 60 éves! az nem kor, hipp-hop, mi is annyi leszünk maholnap, ha nem figyelünk. Az "átkozott ír boszorkány" elment.
May you rest in peace.


Brian írta a szappanosdobozban, legalábbis én ott láttam ezt.
"Roger Taylor playing 'We Are The Champions' with Queen - I will never forget watching that. I remember all this sweat flying off his hair - he was so visual, the ultimate in cool and collected. He was rock'n'roll." - Taylor Hawkins
Avatar
Robin Hood
Moderátor
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 4:21 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron