Jim Hutton gyûjtemény

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. márc. 19, 2004 1:11 am

Most olvastam a hírt. Sajnálom, hogy eladja a cuccokat, de biztos rá van szorulva. :-)

Barcelona album Freddie által Jim Huttonnak dedikálva.--->ezt azért elvinném, de a többi se rossz... :-)
Coulthard
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. márc. 19, 2004 11:58 am

szntem cseppet bunkóság pl a neki dedikált Barcelonát eladni :)
chip
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: pén. márc. 19, 2004 6:20 pm

Na ennyit arról hogy Freddel férj meg feleség...
Ez az idióta annyira szerette, hogy eladja a cuccait pfff.
És ráadásul nem valami diszkrét módon aukciós házon keresztül név nélkül, hanem neten bárkinek akinek van pénze. Hát mondjátok hogy hülye vagyok de ez egyfajta kegyeletsértéssel felér.
Ja, most végre rájöhet mindenki, hogy miért kapott mindent Mary Austin. Mert ? szerette annyira, hogy ne tegyen pénzé mindent ami a közös emlékük. Ez szerintem legalább olyan szemétség mint amikor még életében a "barátai" kiteregették a titkait a "sajtó"nak. Itt is ez van. A közös életüket adja el. Azért van ebben valami jó is, feltehet?leg valóban szüksége van a pénzre : )
Robin Hood
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. márc. 19, 2004 9:25 pm

totál igazad van...
biztos érzi a véget
chip
 

Fulopke [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fulopke Dátum: hétf. márc. 22, 2004 1:50 pm

Remelem, Mary-nek lesz annyi esze, hogy gyorsan felvasaroljon mindent, igy legalabb egyutt maradnak a ritkasagok, es nem kerulnenek idegen kezekbe, evek mulva a padlasra, pincebe porosodni... :((
Fulopke
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. márc. 24, 2004 8:28 am

Mindig is tudtam, hogy Jim Hutton csak egy kis bunkó kertész. Ráadásul szerencsésebb is mint Freddie, mert még mindig él...
Pluto
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. márc. 24, 2004 8:58 am

Az biztos, hogy sajnos rossz sorrendben mentek el, de ezt ne írjuk a rovására. Azt már annál inkább, hogy képes eladni az emlékeit. Nem hiszem, hogy bármelyikünk is képes lenne erre, még ha éheznünk kellene, akkor sem. Még olvasni is fáj, hogy ezt teszi. Remélem azért egyszer majd rá fog jönni, hogy milyen hatalmas mázlija volt, hogy egy olyan embert tudhatott a magáénak, mint Freddie.
Kriszti
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. márc. 24, 2004 9:38 am

arra szntem nem lesz ideje... és így én má' nem is sajnálom annyira
chip
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szer. márc. 24, 2004 2:35 pm

Vessetek meg, de én nem utáltam meg ezért Jim Hutton-t. Szerintem jól csinálja. ? nem hiszem hogy annyira tud örülni egy dedikált bakelitnek mint ahogy mi örülnénk. Jim nem a zenéje miatt szerette Freddie-t. Nem ezek jelentik neki az emlékeket. Mindenki máshogy emlékszik arra az emberre akit szeretett.
Az hogy elad 5-6 bakelitet aminek a rajongók sokkal jobban örülnek, attól még nem kéne támadni, hogy "eladta Freddie-t", meghogy nem szerette.
Franky
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szer. márc. 24, 2004 4:04 pm

Szokásos demagógia mínusz Franky.
starfleet
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron