Jim Hutton gyûjtemény

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: szer. márc. 24, 2004 7:26 pm

Szerintem se baj ha meg akar válni a relikviáktól. Speciel nálam sokkal jobb helyük lenne :-) Sponzorok jelentkezését várom!
Tamás
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. márc. 24, 2004 8:45 pm

nem "baj" csak furcsa..
chip
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: csüt. márc. 25, 2004 12:45 pm

Én nem utálom Jimet csak nem is szeretem. És nem arról van szó hogy szerette e a zenéket amik a lemezeken voltak, hanem arról hogy neki dedikálta az élettársa aki tragikus körülmények között halt meg. Ha ti barátotok/barátnötök halna meg akkor eladnátok azokat a dolgokat amiket névre szólóan nektek dedikálva adott? Hát én biztos nem adnám el. És ha arról van szó hogy érzi a vég közeledtét, akkor ilyen ritka és értékes darabokat ne adjon el akárkinek, hanem adja Mary nek vagy a zenekar valamelyik tagjának, hogy esetleg egybe maradjon meg a gyüjtemény és lehet hogy néhány év múlva egy Queen múzeumban lenne kiállítva, ahol mindenki megnézheti, ne pedig valami újgazdag német vagy holland széfjében lapuljanak.
Ja igen lehet hogy demagóg vagyok :)
Robin Hood
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. márc. 26, 2004 9:12 am

Nem vagy az, legalábbis szerintem. Én biztos, hogy úgy érezném, hogy egy jó nagy darabot kitépek a saját szívemb?l, ha eladnám azt, amit egy olyan embert?l kaptam, akit mindenkinél jobban szeretek. Egyébként bántani én sem szeretném, mert ha Freddie szerette, akkor biztos, hogy van benne érték.
Kriszti
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: pén. márc. 26, 2004 6:37 pm

Azt az embert, aki - sokakkal ellentétben! - végig kitartott Freddie mellett, holott rémálom lehetett számára, csak tisztelni tudom. Nagyon sok szörny?séget kell elkövetnie, hogy elveszítse a bizalmam.
SEA
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szomb. márc. 27, 2004 10:10 am

Igen, ez teljesen igaz. Végig kitartott Mellette, nem csak látogatni járt át. Nem látunk bele az életébe, és abba sem, hogy ez az átkozott betegség mennyiben változtatta meg. Bánt, amit tesz, nagyon is, de Freddie szerette ?t és ha egy különleges ember éveken át kitüntet valakit a szerelmével, az nem lehet véletlen.
Kriszti
 

17 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: 17 Dátum: vas. márc. 28, 2004 1:38 am

Túlságosan nem vagyok otthon Freddie magánéletében, de a hozzászólásokat olvasva valami szöget ütött a fejembe:
Biztos, hogy Jim puszta jószándékból tartott ki Freddie mellett???
Ez csak egy feltevés, nyugodtan megvethettek, ha hülyeséget írtam.
17
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: hétf. márc. 29, 2004 4:12 pm

Bocs starfleet, nem akartam demagóg lenni.
"Biztos, hogy Jim puszta jószándékból tartott ki Freddie mellett???" - ez nekem is megfordult a fejembe, már az is érdekes volt hogy a '82-ben vagy mikor azt se tudta ki az a Freddie Mercury.
Franky
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: hétf. márc. 29, 2004 4:13 pm

Mert ilyesmit írt a könyvébe.
Franky
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: hétf. márc. 29, 2004 5:35 pm

Hát nem tudom arról kell-e beszélnünk, hogy mennyire ?szinte kapcsolat volt ez, vagy csak érdek? A fene tudja de nekem azért nem túl szimpatikus Jim mert a Mercury and Me ben (bár csak részleteket olvastam bel?le) eléggé kitálal olyan dolgokat amiket szerintem nem kéne. Fred mindíg is féltette a legbels?bb magánéletét a sajtótól, erre ez meg kiadja könyvben hogy hogyan haldoklott. Ízléstelen. De még egyszer mondom nem biztos hogy egy Queenes fórumon arról kell beszélnünk hogy érdekb?l volt e végig Fred mellett Jim.
Robin Hood
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron