Brian és a Show...

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: pén. márc. 19, 2004 12:17 pm

most megújult egy queen-es oldal, ahol nagyon kivannak vesézve a dalok hangszerelésileg.
http://sebastian.queenconcerts.com/index.htm
A Slightly Mad-ben a 4. perc tájékán pl Roland RD-1000 digitális zongora hallható. Ennél részletesebb leírást bmég nem láttam, és minden szám ki van dolgozva.
Tamás
 

Tüpi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tüpi Dátum: pén. márc. 19, 2004 12:29 pm

Nekem van részletesebb leírás, de ez se rossz.
Tüpi
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: pén. márc. 19, 2004 6:51 pm

chip...
1.ELNÉZÉST, hogy a Was it all worth it-ról nem írtam azt, hogy Freddie búcsúdala.
2. Glam-rock bandának hívjuk az olyan zenekarokat, amelyek a színpadi látványra és show-jukra óriási hangsúlyt fektetnek. És én ezt Seb?k Queen-könyvét?l tudom. Freddie szellemét?l pedig nem tudom megkérdezni...
3. Az Ogre battle-t egyszer?en nem lehet összehasonlítani a Show must go on-nal.
4. Az pedig nem az én hibám, hogy utálod Brian-t...
Methos
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: pén. márc. 19, 2004 6:58 pm

Idézetek a Kapuvári-Seb?k-féle Queen-könyvb?l (1986):

"Számomra a Queen dalai olyasvalamik, mint egy papírzsebkend? - nyilatkozza többször is Freddie. Az ember használja ?ket, aztán eldobja...." (78. oldal)

Methos
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. márc. 19, 2004 8:24 pm

1) nem utálom Briant
2) Freddie "beszólásait" nem szabad szó szerint venni..
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. márc. 19, 2004 8:26 pm

3) topicod elérte a célját, szal szntem a további vitáktól megkimélhetjük a többieket
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. márc. 20, 2004 1:40 am

hát jah, nem is "kérek húsz deka párizsit" szint? stílusban kommunikált(szerencsére) :)))
chip
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. márc. 20, 2004 1:41 am

WWRY amugy Brian :) szntem Championst akartál írni (rám ne fogd, Methos, hogy nem szeretem a Rock you-t :)))) )
chip
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: szomb. márc. 20, 2004 5:58 pm

Úgy emlékszem az interjú részletben Queen-dalokat és nem Mercury-dalokat említett Freddie.A WWRY is Q-dal. Tehát papírzsebkend?. De ha tévedtem bocs! A Seb?k-Kapuvári könyvbb?l "idéztem" emlékezetb?l. 15 éve olvastam.
whiteman
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. márc. 20, 2004 7:20 pm

szntem a saját maga által írt dalokra gondol.. de félre ne értsd, nem kötözködésként írom :-)
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron