Kedvenc gitárszólók?

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. szept. 09, 2005 10:58 pm

Engem majdnem belelökdöstek a csúnyanézés? kopasz bácsi ölébe a TYMD alatt... Kezemben a családi fényképez?... :DDD De szerencsére vki elém ugrálta magát (bele a kedves fiatalamber ölébe)
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. szept. 09, 2005 10:59 pm

Ja, egyébként meg pesti koncert meg ugribugri és I want it all-t senki sem emleget?! :))
Lacóka
 

Ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: szomb. szept. 10, 2005 8:35 am

Ja!! Most hogy mondod...
Az IWIA középs? gitárrészénél én csak állni tudtam és nem hittem el h mi történik...
Komolyan mondom Brian és a jó öreg Roger jobban zúztak mint a stúdió felvételen..Hihetetlen volt az a szóló rész...Úgy eljátszotta Brian azt a pörg?s részt...él?ben!!
ÁÁÁÁ!!
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 10, 2005 10:14 am

Én meg nem el?ször mondom: nekem az IWIA teljesen kiesett! Abból részletek se, bár az egész koncert egy sokkos robbanásként maradt meg... :DDD
Lacóka
 

Tachee [[ tachee kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tachee Dátum: kedd szept. 20, 2005 6:47 pm

A koncerten nekem az volt a legkedvesebb jelenetem, amikor a Reaching Out után leesett a függöny és ?rületes tombolás közepette berobbant a TYMD!
Mindig álmodoztam arról hogy Queen koncerten lehessek, de tudtam hogy ez lehetetlen, aztán mégis.
Majdnem elb?gtem magam
Tachee
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: kedd szept. 20, 2005 8:23 pm

Lacóka nekem a komplett brékfrí kiesett ami csak azért kár mert annak az él? verzióját nagyon akartam látni hallani... majd dvdn :D
Robin
 

tomika [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tomika Dátum: pén. szept. 23, 2005 7:37 pm

Ha a legjobb gitárszólót akarjátok hallani, akkor go, s tegyétek be a Princess of the Universet!!!! Annál jobb nincs.
tomika
 

Előző

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

cron