Kedvenc album, szám ..

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. okt. 10, 2004 10:02 am

(Az angol cast albumon IS ugyanez a verzió van. Nincs szenzáció.)
starfleet
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: vas. okt. 10, 2004 2:24 pm

Ez világos. A (We Are The) Championsr?l beszéltem.
SEA
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. okt. 10, 2004 4:21 pm

>A másik az a WWRY spanyol musical albumon énekel egy srác. Eddig csak az Innuendo-t hallottam arról az albumról, amit ? énekel, és hát meg nem mondtam volna élb?l, hogy nem Freddie énekel.

Erre reagáltam.
starfleet
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. okt. 10, 2004 10:13 pm

Ma meghallgatam az egész albumot, és hát a WATC nekem sajnos egyáltalán nem volt Freddie-s...
A Innuendo igen, de hát ugye akkor az meg jogosan. :-)
Coulthard
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: hétf. okt. 11, 2004 5:01 pm

Én sajnos nem rendelkezem egyik cast albummal sem, viszont megvan videón A Parkinson showban tett fellépésük , ahol a STL-ot egy Hannah Jane Fox nev? hölgy és a Champions/Rock Yout egy Tony Vincent nev? tag énekli. Nekem kifejezetten tetszik a fickó hangja. Nem Freddie ez egyértelm?, de az összes korábbi jelöltnél jobb(RW, GM, stb)Érdemes még tudni err?l a pörformanszról, hogy a parkinsonban mindíg van zenei produkció, többnyire világsztárokkal, de ez volt az els? alkalom, hogy "standing ovation"-t kapott az el?adó.
Jah és meg van a BBC Children in Need jótékonysági gálán tett fellépésük is a fenti produkcióval. Ahogy vége lett a championsnak, örjöng a közönség, bejön a két m?sorvezet? és valamelyikük azt mondja, hát ez olyan jó volt hogy mégegyszer meghallgatnám. Mire a közönség még jobban ?rjöng Brájenék vigyorognak és újra eljátszák. 2x egymás után. Él? müsorban!!! Szal sztem nem rosz.
Robin Hood
 

Mustapha [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mustapha Dátum: szomb. nov. 06, 2004 8:40 pm

Bohemian Rhapsody mert a rocktörténelem legnagyobb szerzeménye.Nekem az abszolut szám.
Mustapha
 

Andi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andi Dátum: hétf. nov. 08, 2004 1:07 pm

Album: A Day At The Reaces
Dal: Ilyet ne kérjetek, nem tudok dönteni
Andi
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. nov. 08, 2004 6:26 pm

Én perpillanat a These are the days-ért élek-halok (hihetetlen hangulata van régi fényképek nézegetéséhez!), de egyébként szöveg-énekhang-zongora-gitárszóló tekintetében nálam a Too much love will kill you a nyer?, de ez sokkal inkább hangulati kérdés
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. nov. 26, 2004 12:37 am

kedvenc albumom a Hot Space Demók, kedvenc dalom a Feel Like
chip
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szomb. nov. 27, 2004 12:29 pm

az mióta album?
laca
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron