Kedvenc album, szám ..

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: pén. feb. 09, 2007 9:02 pm

Az új topic létrehozása jó ötlet :))
Amúgy nekem szinte mindegyik klipjük tetszik, mind nagyon ötletesek. Szerintem óriási színészek...
merriadoc
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: pén. feb. 09, 2007 9:04 pm

Na meg tudod, Break, ezért is kétlem, hogy nem voltak jó barátok. Igaz, egy idp? után únhatták egymást, de csak közel állhattak egymáshoz. Freddie nem egy interjúban mondta, hogy nekik ez a munkájuk, más semmi. Koncert után mindegyik beül a kocsijába, irány haza, és éli a magánéletét. Személyes köt?dés nélkül nem tudtak volna ennyire "egy húron pendülni." :-)))))
zuzusz
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 9:11 pm

Hát, nem is hiszem, hogy ilyen szép pályát futottak volna be, ha utálták volna egymást. Én nem tudnék úgy (hobbi)dolgozni valakivel, hogy nem vagyok igazán jóba vele. Szvsz igazán jó barátok (voltak).
Breakthru
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: pén. feb. 09, 2007 9:52 pm

Szerintem olyanok voltak egymásnak, mint a családtagok: sokszor unod már a dolgaikat, de azért nagyon szereted is ?ket...
merriadoc
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 09, 2007 11:02 pm

Na, Merriadoc kolléga támogatásával és áldásával ezennel új topikot nyitok! Szóval: kinek melyik klipp a kedvence?
killerqueen
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 09, 2007 11:03 pm

DE hülye vagyok! Rossz helyre írtam! Most rongyá égtem! bocsiiii
killerqueen
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: szomb. feb. 10, 2007 3:00 pm

Csak azért írok ilyeneket, mert angol írásbelire készültem, és gondoltam, ha már fordítani kell, akkor azt, ami érdekel. És a Queen volt az. Úgyhogy akár kérdezhettek is, felkészültem:-))) Egy interjúban olvastam pl. azt is, hogy Freddie batársult egy autókerekedésbe, a zanénél valamivel biztosabb megélhetés reményében:-)))

Csak azt nem értem, John miért nem vesz részt az olykor megjelen? két tag (Roger és Brian) munkájában. Igaz, hogy van hat gyermeke:-))Mit gondoltok err?l?
zuzusz
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: szomb. feb. 10, 2007 3:41 pm

7 :)

(bár egy biz. gyerekszám után tulképp mindegy is...)
sea
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: szomb. feb. 10, 2007 3:56 pm

Az összesen 13 Queen-gyermek - igazán szép teljesítmény. Csak Freddinek is lenne valahol egy:-)))))
zuzusz
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: szomb. feb. 10, 2007 4:09 pm

Én úgy tudom, hogy Jonh csak az üzleti dolgokból veszi ki a részét a háttérben. Rosszul tudom?

A 13 Szép szám! :-D Nincs eladósoron lév? fiú Queen-sarj? Díjaznám, ha Brian, John, vagy Roger lenne az apósom! :-P
Breakthru
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég

cron