Greatest Video Hits ára

Bandi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bandi Dátum: szomb. dec. 27, 2003 6:04 pm

Szia mindenkinek!

Sikerült megvennem a GVH2-t, de nem volt egyszer?. Pesten elfogyott a Media Marktban (azt hiszem 6500 volt), így maradt Kaposvár (lakhelyem). Az Alexandra könyvesboltban 9999 (!) Ft volt, ugyanannyi, mint a GVH1. Egy másik helyen 6300-ért vettem. Kinek milyen tapasztalatai vannak az árral? Hol érdemesebb vásárolni?
Bandi
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: vas. dec. 28, 2003 4:25 pm

Mindenhol, kivéve MCD Zeneáruház. Ott kibontják, megfogdossák, és nem átallják eladni neked a hibás terméket sem.
Otyec
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. dec. 28, 2003 8:31 pm

5900Ft Tesco (ha még van). A MediaMarktban tényleg elfogyott az összes Queen DVD...
Én 5900Ft-ért vettem November 4-én az Oh-Kultban.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: csüt. feb. 12, 2004 7:42 pm

9200 ft. Rohadt frága
Methos
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: csüt. feb. 12, 2004 8:06 pm

Egy kis segítség kellenne a klubbosoktól! A Hangoknál (Multimédia menüpont), ha le szeretnék valamit tölteni, akkor azt írja ki, hogy hiba történt a letöltés közben, míg a Varázsló futott.Ez mit rejt? MIt kell csinálnom, ahhoz, hogy le tudjam a fájlokat tölteni??? Plíízz HELP!
Methos
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: pén. feb. 13, 2004 11:25 am

Electro World. Egy hete voltam ott, és dömping volt: a GVH 2 ment az összes monitoron és tévén, a DVD pult az összes Queen-related anyaggal tele volt, plusz a tetejébe a rádióban a m?sorvezet? épp az Another One Bites The Dust-ot ecsetelte, de valami olyan lelkesedéssel, hogy a végére eljutott az emlékkoncertig. Mint összeköt?szöveg.

Sz'al ott van.
Otyec
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég

cron