Greatest Video Hits 2

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: csüt. okt. 30, 2003 5:38 pm

Az új dvd borítóján melyik kép lesz? Az I want to break free-s kép, vagy a Miracle-s?
Melyiket hol lehet kapni?
laca
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: csüt. okt. 30, 2003 5:41 pm

valahol itt a fórumban már láttam a választ:

Egy ideig - mert korlátozott a példányszáma, és Nagy-Britannián kivülre nem is igen jut (hivatalosan - az I Want To Break Free-s lesz, itten, meg többnyire az elérhet?n a Mirákulumos.
Otyec
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: csüt. okt. 30, 2003 5:42 pm

Hétf?t?l a Miracle-s szerintem - tényleg a JOBB LEMEZBOLTOKBAN.


Mindenki tegye el a blokkot!!!!
Otyec
 

Mr Fahreheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahreheit Dátum: pén. okt. 31, 2003 9:33 pm

kicsit pontosítanék: az angol limitált verzió "slip-case", azaz a miracle tokba becsúszik egy bels? tok, ezen van a break free kép.

Ismét felhúztam magam azon, hogy szélesvásznú lesz az összes klip... az ostoba Brian (erre már tényleg nem tudok mást mondani) meg bizonygatja, milyen kurva jó nekünk, hogy a kép 20%-át otrombán lenyesik... "felhívjuk kedves néz?ink figyelmét, a kép alsó és fels? részét fekete csík borítja".. anyátok.
Mr Fahreheit
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: pén. okt. 31, 2003 9:43 pm

A Queenonline-on fent van némi el?zetes. A Freddie interjú 84-b?l a söröz?s/atlétatrikós, úgy t?nik... Viszont végre kiderült hogy a ChampionsOTW -ben az állítólagos utolsó interjú csak a szokásos DoRo kamu volt, Freddie az idézetet itt mondja, teljesen más kontextusban...
Tetszik ahogy Rudit kiosztja az els? mondattal "I love my job, but I hate talking to people like you"... érdekes anyag... ;-)))
Mr Fahrenheit
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: hétf. nov. 03, 2003 7:15 pm

hát a Radio Gaga-n nem tudom sírjak vagy nevessek... nincs ezeknek szemük ?!!? Brian, ébreszt?!!!
Mr Fahrenheit
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: pén. feb. 13, 2004 7:13 pm

A legszebb az, hogy olyan néhány klip (a PCM stereoban),mintha monból stereoból vált át, azt hittem hányni fogok. A másik: a Who Wants to Live normál változatát miért titkos extraként rejtették el? Nekem nincs arra id?m, hogy keresgessem a DVD-Romban...
Még valami: az Innuendo-klipek nem kerültek fel, hogy dögölnének meg. Több mint egy hónapig jártam hetente át egy üzletbe, hogy "megvan már a Greatest Flix 2???". De nem volt meg. Ezért vártam annyira a Hits 2. Csalódtam.
Methos
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: pén. feb. 13, 2004 7:15 pm

Bocs, félreírtam: olyan néhány klip, mintha egyszer mono lenne, aztán stereo.
Ui.: amikor megláttam a Radio Ga-Ga-t, akkorát csaptam a homlokomra, hogy azóta már el sem merem indítani...
Methos
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. feb. 14, 2004 2:50 pm

ha ennyire gy?lölöd, szivesen átveszem t?led a DVD-t, ha szépen megkérsz
chip
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: hétf. feb. 16, 2004 7:26 pm

Inkább nem: ajándékba kaptam, nincs szívem eladni sem. Különben meg, ha akkora Queen-fan vagy, nem értem, miért nincs meg??
Methos
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron