EZT OLVASSÁTOK EL !!!!

Franky [[ frankyg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szomb. jún. 07, 2003 1:42 pm

Hello!
Figyeljetek! Szerintetek létezik-e az hogy az a demó kazi amit elárvereztek valahol és egy kissráchoz került, az Magyarországra is kikerüljön? Csak azért kérdezem mert tegnap a kezembe került (azt nem mondom meg hogy hogy) egy kisértetiesen olyan felvétel mint ami azt lehet. A cd neve: Rare Demos és az els? 10 percben a Queen 2 korszakából való számokat játszanak el a stúdióban a srácok.
NAGY VÁLTÁS.
Utána jönnek a késöbbi számok (Killer Queen, Misfire, stb.), míg végül a Kind Of Magic album pár demója jön. Összesen 70:30 mp a cd.
SEGITSETEK! MI LEHET EZ???
Franky
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szomb. jún. 07, 2003 2:09 pm

Hi!
Na mostmár rájöttem. Ez biztos nem az, mert azt lehetetlen megszerezni. Ez valami kalózcucc lehet, de ha kalóz akkor NAGYON-NAGYON RITKA és JÓ!!!!
A baj csak az hogy az egész 1 számból áll és az 70 perc. Leírom a tracklistet:

Queen II. Session Rare Studio Demos
Misifre (Demo)
Killer Queen (Demo)
Tenement Funster (Demo)
Now I'm Here (Demo)
The Millioner Waltz (Demo)
You Take My Breath Away (Demo)
Fat Bottomed Girls (Demo)
Under Pressure (Demo)
Cool Cat (Demo)
One Vision (Demo)
A Kind Of Magic (Different Vocal Version)
The Miracle (Demo)
The Invisible Man (Demo)
I Want It All (Demo)
The Hitman (Demo)
Scandal (Demo)
Too Much Love Will Kill You (Demo)
Too Much Love Will Kill You (Piano demo)
Stone Cold Crazy (Trash Version)
Friends Will Be Friends (Chorus Version)
Who Wants To Live Forever (Egy kisgyerek énekli)
Franky
 

Mr F [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr F Dátum: szomb. jún. 07, 2003 6:38 pm

ja: a friends az a video verzió, a WWTLF meg a BBDMA charity, Loiusa May vagy a másik két gyerek énekli.
A fillérekért megvett "szibériai demó kazettát" meg nehogy bevedd már, könyörgöm...
Mr F
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szomb. jún. 07, 2003 7:18 pm

Azt a Szibériai demót akkor írtam amikor csak az els? 10 percet hallgattam meg, mert ezt még nem ismertem. Az anyagok többségét én is ismertem, s?t ezelött is megvolt, de akadt rajta pár cucc amit én még sehol nem hallottam, illetve láttam a neten. A Fat Bottomed Girls demója nekem például újdonság volt, ezért is voltam annyira feldobódva hogy milyen nagyszer? anyag van a kezembe, de hát ezek szerint csak nekem volt újdonság :-(
Mit is írtál a Queen 2 stúdió demóiról? Azt se hallottam még. Lehet hogy csak én nem hallottam? Na mindegy, egy kicsit most szomorubb vagyok hogy ez mindenkinek megvan. Az album végén azok a számok (Friends...chorus version, Kind off...Different, Scandal..demo) Tudom hogy kamuk, dehát QUEEN, és az a lényeg.
Franky
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szomb. jún. 07, 2003 8:05 pm

Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a jól bevált Kazaa-n, fentvan az anyag Rare demos néven, valami 160-180MB-os fileban.
Coulthard
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: vas. jún. 08, 2003 9:14 am

A Queen 2 demók: az is csak a sztereó csatorna variálás, esetleg a BBC session Now Im here/Tenement Funster, de nem hiszem. A Scandal viszont nem kamu, az tényleg a demó, ha jól emlékszem Brian gitárral nyomul szinti helyett. Hát elnézést hogy lelohasztottam a kedved, hallgatni azért még jó ?ket, csak hát a demó legyen demó, ami meg nem az nem ugye... ;-)
Mr Fahrenheit
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: vas. jún. 08, 2003 12:59 pm

Hát igen, hallgatni jó.
A Queen 2 demó lehet hogy valami BBC mert nem hinném hogy sztereó baszkurálás lenne mert Freddie máshogy hangsúlyoz, néhol más a gitár, néha-néha ilyen beszédféleség, úgyhogy az biztos nem kamu.
Nem úgy mint a MISFIRE mert az tényleg csak annyi hogy levették a jobboldali hangot. A Killer Queen, a Tenement Funster, a Now I'm Here, a The Millioner Waltz meg a You Take My Breath Away azok BBC verziók vagy tényleg igazi demók? Mert én ezeket a BBC Session-okat még nem hallottam normálisan.
A Cool Cat demó szerinted kamu? A One Vision az ugyanaz ami a Magic Vision 1-en van csak kép nélkül. A Kind Of Magic, a Stone Cold... Trash verzió meg a Friends Will Be Friends az bármelyik netes oldalon, illetve ritkaság cd-n megvan. A Scandal demója nekem csak egy részletnek tünik a számból, nem nagyon hallok változást.
Szóval így "normálisan meghallgatva" egyáltalán nem tünik ritkaságnak. Na mindegy.
Franky
 

Mr F [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr F Dátum: hétf. jún. 09, 2003 11:20 am

A Queen 2 az valószin? BBC, a killer queen/breath away/millionaire kamu, a now im here/tenement funster meg gondolom szintén a bbc. Hát ezt most igy hallás nélkül nem tudom megmondani ;-). Töltsd le külön, aztán hasonlitsd össze.... A cool cat az eredeti demo David Bowie-val, bár már újabban hallotam olyat is hogy az is buherált...
Mr F
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: hétf. jún. 09, 2003 6:37 pm

Én csak azt hallottam a Cool Catr?l hogy kamu.
Egyébként utánanéztem, mind BBC.
Franky
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 72 vendég

cron