Kérdések és válaszok

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 3:32 pm

Jó, akkor most megvédem magam.
1:F?leg inkább mp3 lejátszón hallgatom a számokat, ahhoz meg muszály vagyok letölteni.
2:Megvan az összes album, és inkább arra koncentrálok, hogy a DVD-k, meg egyéb más kiadványok meglegyenek eredetiben, viszont feltett szándékom, hogy minden album meglegyen eredetiben is.

A válaszokat köszönöm, és igyekszem pótolni a hiányosságaimat. A Queen csak eredetiben jó! De a fontossági sorrendet én átrendeztem. :-P
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 09, 2007 4:44 pm

Én is úgy gondoltam, hogy csak az eredeti album a jó. Eddig mereven elzárkóztam attól, hogy másolt Queen számokat kapjak. Pedig egy páran akartak már rámtukmálni. Szorgalmasan gy?jtögettem az eredeti cd-ket. /Ne bántsatok érte, de nem boltból.../ Aztán rájöttem, hogy a büdös életben nem tudnék annyit összespórolni, h az összeset meg tudjam szerezni eredetibe. /Még tanulok amúgy, csak azért mondom./ Aztán megkaptam az összeset egy cd-n mp3ban, de csináltam neki szép borítót. Mentségemre legyen mondva; van 3 eredeti cd-m, kazik, meg 1 bakelit.
killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 5:45 pm

Ahh, látom Te is b?nbeestél! Szégyelld magad! :-P Tulképp az a problémám, mint neked, nincs önálló kereset, szüli-név-meg egyéb napokra meg mást szoktam kérni... Szégyen-gyalázat, de így van. De valahogy akkor is beszerzem ?ket! Tiltsanak el a Queen-t?l, ha nem így lesz!!
Breakthru
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. feb. 09, 2007 6:37 pm

majd ha dolgoztok...
starfleet
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 09, 2007 7:45 pm

Oké Breakhtru! Egyetértünk! És most épp One year of love... gyógyítgatom a szívemet!! szip-szip :-((( Sajnáljatok!
killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 8:53 pm

Hö? Nekem magyarul mondjad! :-D Lehet, hogy ciki, de ilyen szinten nem értek a géphez, azt meg nem kockáztatom meg, hogy felrobbanjon... :-D
Breakthru
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 9:16 pm

Miért van az, hogy vagy csak fórumozni, vagy csak csetelni lehet?
Breakthru
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szomb. feb. 10, 2007 1:05 am

Há' mer' az ember vagy "dumál" vagy ír (vagy skót :-D Ok, xar volt :-) ). Teccikérteni? :-D
Coulthard
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: szomb. feb. 10, 2007 4:21 pm

Valaki tud válaszolni az ez el?tti 13. hozzászólásra?(Az enyém! :-P)
Breakthru
 

feri2105 [[ feri2105 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: feri2105 Dátum: szomb. feb. 10, 2007 10:27 pm

Sziasztok!

Tudja vki közületek, hogy mi a címe a Queen budapesti koncertjén('86) harmadikként elhangzott számnak? Tie your mother down után....a borítón az In the lap of the gods szerepel de sztem nem az..naggyon köszi minden infót! Sziasztok! Queen rocks!
feri2105
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 66 vendég

cron