Kérdések és válaszok

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. jan. 01, 2007 5:56 pm

Segítsetek! Keresném azta képet Freddie-r?l, amelyiken cigivel a kezében támaszkodik egy korlátra. Lehet?leg jó min?ségben kéne, mivel hosszas keresgéléssel a hátam mögött a google-n is csak rosszat találtam...
Breakthru
 

Manó [[ dracond kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Manó Dátum: hétf. jan. 01, 2007 8:28 pm

:) Nekem megvan valahol, el?bányászom neked :)
Manó
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: kedd jan. 02, 2007 4:49 pm

Köszi, nekem is megvolt valahol, csak nemtom, hova tettem. Fogadni mernék, miután elküldöd, a magamét is megtalálom. Így szokott lenni... :-D
Breakthru
 

Tacsi [[ salva.guardia kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tacsi Dátum: vas. jan. 07, 2007 3:42 pm

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy van-e rejtett extrákkal fogalalkozó fórum, tehát érdemes-e kerenem?
el?re is kösz!
Tacsi
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. jan. 07, 2007 5:09 pm

Valahol volt róla szó. (de nem tom hol)
Lacóka
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. jan. 08, 2007 12:01 am

Azért, hogy ne kelljen keresgélni:


Greatest Video Hits I

Bohemian Rhapsody (with flames):
Insert Disc 2. Select the "Inside The Rhapsody" option at the main menu. Then, highlight the "Back To Main" option and press Up, Right, Right, Left.

Alternatively, insert Disc 2. Enter the Rhapsody screen and press Up, Up, Right, Right, Left, Left.


Greatest Video Hits II

Who Wants To Live Forever (mixed with Highlander clips):
Insert Disc 1. Watch the "Who Wants to Live Forever" music video, then press Enter when the image of the single cover appears.

Who Wants To Live Forever (Ian & Belinda Version):
Insert Disc 2. Select the "Hot Space" option at the main menu. Highlight the "Play All" option and press Up. The arrow will disappear. Press Left, Right to view the music video.
Coulthard
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: csüt. feb. 08, 2007 7:42 pm

Na akkor mégegyszer megkérdezem itt is: Nem tudja valaki, hol lehet jó(!)zongorakottákat kapni? Kezdem azt hinni, hogy ez hiú ábránd...
Breakthru
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: csüt. feb. 08, 2007 8:06 pm

Segítség!! Van néhány olyan szám (Flick of the wrist; Man on the prowl; Tenement funster; Sheer heart attack; Party), amiknek olyan a vége, mintha elvágták volna. Miért? Már töltöttem le ?ket, de azok is olyanok. Tényleg ez lenne a végük?
Breakthru
 

Vera [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vera Dátum: pén. feb. 09, 2007 8:23 am

Néha az eredeti kiadásokba is kéne ruházni, és akkor fény derül a levágott számok végére... (sose értettem, hogy olyan dolgokat amik HIVATALOSAN, SZÉLES körben terjesztve jelentek meg, miért letöltögetéssel kell megszerezni.
Ajánlom Otyec gy?jteményét :)
Miel?tt rámvetnétek a köveket, nem kapok semmit a reklámért...
Csak bosszantó, hogy sokan panaszkodnak, hogy nem adnak ki új, vagy elfelejtett anyagokat, DVD-ket, miközben még a
"rajongók" sem hajlandók a kiadványokat hivatalos úton beszerezni (tisztelet a kivételnek).
Vera
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. feb. 09, 2007 8:53 am

Breakthru!

Ezeknek a számoknak azért "levágott" a vége, mert az eredeti albumon folyamatosan jönnek a számon, egymásba mennek át (értsd: nincs 2 mp-s szünet a számok között).

A Man on the prowl mondjuk kivétel annak nagyon béna a vége, hirtelen csak paraparapa. Gyenge.

De amúgy már 2000-2500 egy Queen album a Media Marktban.
starfleet
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég

cron