Klub

Erik [[ galjozef kukacka stonline.sk ]]

HozzászólásSzerző: Erik Dátum: csüt. jan. 16, 2003 12:18 am

Lehet, hogy nem sokan vagyunk, de azoknak, akik még sohasem voltak a klubban írhatnátok vmit róla. Én személyszerint el sem tudom képzelni, hogy hogy nézhet ki pl. belülr?l.
Erik
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. jan. 17, 2003 7:57 am

A Pecsa kisterme, kb. 100 négyzetméter, fehér falak, pár sor szék (rendezvényfügg?). Kb. ennyi.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: pén. jan. 17, 2003 10:56 am

Meg ott van középen Pali.
otyec
 

pistike [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: pistike Dátum: pén. jan. 17, 2003 3:53 pm

Otyec! Te mikor voltál klubon utoljára? Pali tudtommal kb 93-94 óta nem vezeti a klubot...:) A falak pedig már régóta tele vannak festve ronda képekkel.
pistike
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: hétf. jan. 20, 2003 9:42 am

Pali úgy általában "ott van " középen. ? - és még számomra sokan - szimbolizálják ezt az egészet, nemcsak a PeCsában, de Balatonszemesen, meg több más helyen.
Egyébként igazad van - EGYSZER voltam eddig klubban, 99 májusában. Akkor még Pesten tanultam, amúgy Debrecen mellett lakom. De ha a f?városban laknék, mindig ott lennék.
Eddig kétszer voltam Szemesen.
otyec
 

BZ [[ bz kukacka stonehenge.hu ]]

HozzászólásSzerző: BZ Dátum: hétf. jan. 27, 2003 12:58 pm

ÁÁÁÁÁÁÁ, elnéztem a dátumot, azt hittem, jöv? szombat lesz a meeting, erre 25-e...

ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!
BZ
 

Franky [[ frankyg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: hétf. márc. 03, 2003 2:44 pm

HELLÓ!!

Még én sem voltam soha a klubba. Soxor tervezgettem hogy elmegyek, de nem tettem. Attól féltem hogy ott mindenki ismeri egymást, csak én nem fogok ott ismerni senkit. Általában mik szoktak lenni ott a klubba? Beszélgetések? Videózgatások? Mik? Légyszi írjatok, mert lehet hogy egyszer rászánom magam hogy elmenjek. Ja, mégvalami: mett?l meddig szokott lenni a klub, és milyen gyakran?
Franky
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. márc. 03, 2003 4:09 pm

Én el?ször dec.-ben voltam, a szülinapi bulin, és ott ismerkedtem meg életemben el?ször Queenesekkel...! Nem fogod egyedül érezni magad, csak ne félj szóba elegyedni bárkivel! Hiszen van, ami összekössön benneteket/bennünket, nem?
SEA
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 75 vendég

cron