Another One Bites The Dust

Lucifer [[ lucifer kukacka fbi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Lucifer Dátum: pén. jan. 10, 2003 4:11 pm

Hali! Lehet, hogy már sokaknak nem kérdés, de engem érdekelne, hogy a Queen in Budapest videón, miért nincs rajta az AOBTD?
Játszotta egyáltalán az együttes a koncerten? Esetleg van még olyan szám, ami a koncerten volt, de a videón nincs?

Üdv!
Lucifer
 

Lucifer [[ lucifer kukacka fbi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Lucifer Dátum: pén. jan. 10, 2003 4:13 pm

Bocs, az inkább Live in Budapest.
Lucifer
 

vezetõség [[ hqfc kukacka queen.rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: vezetõség Dátum: szomb. jan. 11, 2003 4:03 pm

Helló!

Tessék végignézni a honlapunkat, hátha lehet érdekes dolgokat is lelni!:) A multémédia részben ott van minden olyan részlet és dal, amelyet nem raktak be a filmbe. (Többek közt az AOBTD is.)
'Keep Queening'
vezetõség
 

Lucifer [[ lucifer kukacka fbi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Lucifer Dátum: szomb. jan. 11, 2003 5:25 pm

Köszi az infót Kedves Vezet?ség!
Azt azonban továbbra is szeretném megtudni, miért maradtak ki azok a részek a videóból? Gondolom hasonló okok miatt, mint a Wembley videóból a Big Spender, Hello Mary Lou, stb...
Viszont annak az okát sem tudom :-)

Üdv
Lucifer
 

chipos85 [[ chipos kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: chipos85 Dátum: pén. jún. 06, 2003 10:59 am

Lucifer, szerintem röviden: üzlet
a 2 és fél órás koncertet nem fogják mind feltenni a videokazira... lett bel?le 1,5óra, persze ez is nagyon jó hogy van, de ha más let volna rajta, ez meg nem, akkor is ugyanilyen rossz lenne... nem tudom mé nem lehetett bel?le egy duplásat kiadni... azzzal a résszel együtt, amikor a szabadidejükb?l van négyüknek összevágva + konert, jó kis 3 órát ki lehetett volna kerekíteni 2 kazettára/DVDre. de hát így jártunk
chipos85
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 61 vendég

cron