Irjatok egy fiatal Queen-fan-nak!

BZ [[ bz kukacka stonegenge.hu ]]

HozzászólásSzerző: BZ Dátum: hétf. jan. 13, 2003 2:10 pm

Jómagam áprilisban megkongatom a 29-et... Engem anno a 2-t?l 5-ig kívánságm?sorban kapott el pár dal, utána megvetettem magamnak a The Game-et. Aztán jöttek a régebbiek, az Operánál és a Queen II-nél elaléltam...
BZ
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. jan. 13, 2003 5:16 pm

(hoppá, bocs)
Visszatérve a mai fiatalsághoz: t?lem kiránduláson elkérték a Live Killers-t, és betették a buszon. Hogy ott mi volt két perc múlva! El?rerohantam, kirántottam a kazit a magnóból, és pár emberrel azóta se állok szóba. Nektek volt már ilyesmi konfliktusotok?
SEA
 

Hitman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Hitman Dátum: hétf. jan. 13, 2003 7:42 pm

Hojoj!!! Err?l én tudok a legtöbbet beszélni! Volt már úgy,hogy Queent hallgattam az iskolában,s az osztálytársaim belémkötöttek:"Mi ez a szar?!"-kérdezték.Mióta a Queent szerettem(2000),mindig azzal baszogattak,hogy "ezt a szar Queent hallgatod,ez a negyvenéveseknek való!" Az egyik tanítási órára a tanár behozott egy magnót,betetettem egy Queen-kazettát.A Bo Rhap ment.Kb.20 másodpercig hallgattuk... Én voltam a faliújságfelel?s.2001-november 24-én tele volt Queennel a faliújság.Gondolhatjátok,milyen fogadtatás érte...Csak az osztályf?nököm tudta értékelni(? szerette a Queent). Múltkor az egyik "rockszakért?" osztálytársam azt mondta,hogy Brianék biztos örültek,amikor meghalt Freddie,mert sok pénzt bezsebeltek.Akkor azt mondta még,hogy a Queennek biztos sokat fizettek,amikor eljöttek Budapestre (mint a Dáridóban). Amikor szeptemberben új közegbe kerültem(Gimnázium),akkor abban reménykedtem,hogy lesznek az osztályomban Queen-rajongók.Persze! Szinte ugyanaz megismétl?dött,mint az el?z? iskolámban:"a Queen szar!" Szerencsére nyáron megismerkedtem a (már) legjobb barátaimmal,akik(végre) mindketten Queen rajongók.Az egyik közülük az itt is ismert xxx.Nyáron voltunk a Roger koncerten a V10-zel,ez volt életünk legnagyobb élménye -ez úgy hangzott,mintha a halálos ágyamon lennék. Ezeknek a történeteknek a 80%-át még nem mondtam el senkinek,bocs,hogy ide ilyen (nem ide való) dolgokat írtam,de már nem bírtam magamban tartani. Örökké kitartok a Queen mellett!!! :-(((((((((((((((((((( Ja!!! xxx-szel az egyik Queen-ellenes gyerekb?l Queen-rajongót csináltunk-? Heri Kokler! Szép munka volt!
Hitman
 

xxx [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: xxx Dátum: hétf. jan. 13, 2003 8:40 pm

Igazad van Hitman!!! Queenesítsünk el mindenkit! :-)
xxx
 

Pigmy [[ pigmy kukacka tar.hu ]]

HozzászólásSzerző: Pigmy Dátum: kedd jan. 14, 2003 12:46 pm

Ja, amúgy meg lehet szerettetni a Queen-t másokkal, csak meg kell nekik mutatni más számokat is az I Want To Break Free-n meg a We Will Rock You-n kívül ;) Sokan szerintem nem is tudják, hogy a Queen nem csak azt az 5 számot produkálta, amit a rádiókban nyomnak :))

Nekem mostanában sikerült egy ilyen hadm?velet, igaz, ki kellett hozzá válogatni ~80 számot az összes albumról... :) Aztán mehetett a többi is.
Pigmy
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: kedd jan. 14, 2003 6:52 pm

Ahogy VP mondaná, azért a Queen megértéséhez, megérzéséhez és megszeretéséhez bizony elkél egy bizonyos színtü lelki,szellemi színvonal,és ez sajnos nem mindenkinek adatik meg. Ha már itt az életkorról beszélünk, én külön kiemelném azt, hogy a mostani fiataloknak (14-18 körül) rendkívül nehéz dolguk van a rendkívül kifinomult módszerekkel dolgozó agymosó-igénytelenít? médiumokkal.Szegényeknek valóban nehezebb észrevenni ma mi is a jó,igényes zene. Hisz mind tudjuk mi folyik a kereskedelmi tévékb?l,rádiókból,stb. Annak idelyén szerintem ez egy kicsit egyszerübb volt. Mára igenis mindannyiunk feladata,h egy kicsit segítsünk legalább megismertetni ?ket az Igazi érzelmekkel,igazi tüzzel,és igazi akkordokkal él? zenéket. Keep Queening.
Pilátus (25)
Pilátus
 

Dr Marha [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marha Dátum: kedd jan. 14, 2003 11:32 pm

Strigula Pilátus mellé. Akiket nem ny?göz le a Queen, s?t egyenesen irritál, azokból hiányzik a rock és romantika egy bizonyos elegye iránti érzék, némi humánum és humorérzék. Úgy kell nekik. Kergemarha, 28.
Dr Marha
 

Pigmy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pigmy Dátum: szer. jan. 15, 2003 1:29 am

Na hát azért mi is el voltunk árasztva Modern Talking szint? szennyel dögivel, csak már nem emléxik rájuk senki :)) A mostani szemétre se fognak. Én ebben nem látok változást az utóbbi 20 évben, mindig is sok igénytelen zene volt, és csak a krém maradt fenn :) Mint pl. a Queen.
Pigmy
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. jan. 15, 2003 12:11 pm

starfleet, elvállalom az okítást!;o) Kellemes vizsgasorokat is összeállítanék...

Üdv.

Pluto
Pluto
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szer. jan. 15, 2003 12:26 pm

Állok Dr Marha meg Pilátus mellé.

A "Modern Talking-féle" - szenny magasan felülmúlja a fiúbandákat, a latinosított picsákat, a neonbébiket, meg a borotváltsegg? fiúkákat. Bohlen ért a zenecsináláshoz: hát ? üzletember. Meg a zenéje legalább európai, nem ilyen idegen, dallamtalan, szerkesztetlen vaczak.
otyec
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 81 vendég

cron