Irjatok egy fiatal Queen-fan-nak!

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szer. jan. 08, 2003 9:03 pm

Én annyi vagyoki, mint Freddie volt az els? Queen-lemezkor.

Akiket ismerek, velem egyid?sek, plusz-minusz. Mind meglett marha.

A fiatalabbak kéretnek lefáradni a klubba, meg a vadabbja kéretik a balatonszemesi éves röffenésre eljönni!

csókacsalád
otyec
 

Slightly Mad [[ slightlymad kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Slightly Mad Dátum: pén. jan. 10, 2003 11:37 pm

30. Egyébként otyec igencsak súlykolja, hogy számítsuk már ki mennyi id?s. No rajta.
Slightly Mad
 

Hitman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Hitman Dátum: szomb. jan. 11, 2003 12:48 pm

otyec 27 éves (?)
Hitman
 

Slightly Mad [[ slightlymad kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Slightly Mad Dátum: szomb. jan. 11, 2003 12:54 pm

akkor jól számoltam én is
Slightly Mad
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szomb. jan. 11, 2003 10:37 pm

Ivelek a 28 felé...
otyec
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szomb. jan. 11, 2003 10:42 pm

Nekem az nagyon tetszik, mikor a tizenévesek elmesélik, hogy hogyan szerették meg a Queent. A multkor beszéltem egy 15 éves kiscsajjal, aki síránkozott, hogy azért nem engedték el (!) a 98-as Brian-koncertre, mert még kicsi volt!!!
Mert sokunkat a Queen, mint aktív zenekar fogott meg: a videók, a riportok, az öregebbjét koncert, vagy koncertek... Hát ekkora hatása van a zenének, "csak úgy", cédér?l, rádióból, hogy "nem kell" hozzá az aktív zenekar?!
otyec
 

milza [[ milza kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: milza Dátum: vas. jan. 12, 2003 12:57 pm

köszi szépen hogy visszairtatok.Örülök hogy ugy gondoljátok hogy nem a kor számit. a ?mai fiatalok? részben a barátnöim is azt se tudják mi az a queen,vagy ha tudják is akkor is csak egy-két számot ismernek. ezt tök idegesitö. de hát az emberek nem egyformák.amugy 16 éves vagyok.
milza
 

Hitman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Hitman Dátum: vas. jan. 12, 2003 1:45 pm

Nálunk olyan hülye gyerekek vannak,hogy ismerik a We Are The Champions-t,We Will Rock You-t,Radio Ga Ga-t,A Kind Of Magic-et,I Want To Break Free-t,Friends Will Be Friends-t,Princes Of The Universe-t,az Innuendo-t,de fogalmuk sincs,hogy eszik-e vagy isszák a Queent!!!
Hitman
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. jan. 12, 2003 6:39 pm

Úgy látpm be kell vezetni a Queen együttes nev? kötelez? tantárgyat az iskolákban! Persze csak ha Pluto tanár úr elvállalja az oktatást!
starfleet
 

Fülöpke [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fülöpke Dátum: hétf. jan. 13, 2003 2:01 pm

Sziasztok!

Hát, én is szívesebben vizsgáztam volna ma (is) a QUEEN-b?l, de sajna ez nem volt választható tárgy :(
Tudom, "hát"-tal nem keztdünk mondatot! Én meg rosszra tanítom itt az ifjúságot:) Mintha én olyan öreg lennék...

Amúgy a kor nem számít, én is 16 évesen mentem el?ször a klubba! Most ott tartok, hogy pár hétig még 22 vagyok...
Fülöpke
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 79 vendég

cron